Eğlenceli Vakit Geçirmek İçin Birbirinden İlginç İnternet Siteleri

Eğlenceli Vakit Geçirmek İçin Birbirinden İlginç İnternet Siteleri

İnternet dünyasının derinliklerinde güzel vakit geçirmek isteyen ya da biraz kafa dağıtmaya ihtiyacı olan kişiler için yüzlerce farklı internet sitesi bulunuyor. Bunların bir çoğu gerçekten eğlenceli ve yaratıcı içerikler sunarken bir kısmı internetin çöp kutusunu oluşturuyor. Boş zamanlarını Instagram, Twitter ve Youtube gibi sosyal medya platformlarında geçirmek istemeyenler için eğlenceli vakit geçirebilecekleri ilginç internet siteleri arayan kişilere tavsiye niteliğinde olabilecek bu adresleri sizler için derledik.

İlginç internet siteleri listemiz tamamen kendi uzun araştırmalarımız sonucunda listemize eklenmiştir. Ancak bu liste sizi eğlendirmez ise boş zamanlarınızı evde değerlendirebileceğiniz: Komik paylaşımlar, film önerileri ve güncel haberler paylaşımlarını bağlantılara tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan ilginç internet siteleri listemize hemen geçelim.

1. Neave.com

İlginç internet siteleri arayışında olan kişiler için önerilebilecek ilk adreslerden birisi burası kullanıcılarına görsel illüzyonlar sunan bu internet sitesi, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir yer adeta. Site içerisinde göreceğiniz illüzyonların etkisine kapılıp tüm gününü burada geçirebilecek olan kişileri ise şimdiden uyarıyoruz.

2. Bouncyballs.org

Mouse yardımı ile renkli topları bir o yana bir bu yana fırlatabileceğiniz bu site de eğlenceli vakit geçirilebilecek siteler içinde bulunuyor.  Bunun yanı sıra topları tek bir tık hamlesi ile sık kullandığınız emojilere çevirebilir ve bu emojileri de fütursuzca fırlatabilirsiniz:

3. Zoomquilt.org

Tamamen iç içe girmiş olan görsellerden oluşan bu sitede, sonu gelmeyen bir görsel döngüsüne girerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra farklı resimlerde sonsuzluğa uzanabilirsiniz.

4. Playsnake.org

Yılan oyununu oynamayan ya da en azından bilmeyen yoktur. Bu oyunu oynayarak biraz mazi yaşamak isteyen veya eski nesillerin tuşlu telefonlarda ne tür işkenceler çektiğini merak edenler için, bu site doğru adres.

5. Findtheinvisiblecow.com

Sıcak soğuk oyunu da henüz teknoloji bu kadar gelişmemişken en bilinen ve en çok oynanan oyunlardan biriydi. Dijital çağda insanların bu oyundan uzak kalmaması için girişimciler oyunu internet sitesine taşımışlar. İlginç siteler listesinde bu sitenin neden en başlarda olduğunu içine girdiğinizde anlayacaksınız.

6. İncredibox.com

İnternet’te harika zaman geçirmek isteyen müzikseverler için düşünülmüş bu site tamamen boş vakti olan kişiler tarafından ziyaret edilmeli. Birbirinden farklı ve güzel müzikler keşfede bileceğiz bu internet sitesi gereğinden fazla bağımlılık yapıcı özelliğe sahip çünkü. Farklı site arayışında olanların mutlaka göz atması gereken cinsten.

7. Agoodmovietowatch.com

Müzik severleri düşünmek olur da film severleri düşünmek olmaz mı? Sahip olduğu zamanı film izleyerek geçirmek isteyen ve bir öneriye ihtiyacı olan ya da filmler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler için bu site en ilginç siteler listesinde kendine yer buluyor.

Biraz boş zamanını varsa veya evde sıkılıp ne yapacağınızı bilmiyorsanız yukarıda sizin için önerdiğimiz internetin ilginç siteleri listesinden birkaçına mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Pişman olmayacağınız siteler ile karşılaşacağınızdan eminiz. Keyifli zaman geçirmeniz dileği ile.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.