Getir TVS Nedir? Getir Kaça Kadar Çalışıyor?

Getir TVS Nedir? Getir Kaça Kadar Çalışıyor?

Getir Market TVS: Getir diğer yemek uygulamalarından oldukça farklı. Ayrıca çok fazla seçenek sunuyor olması da cazip yönlerinden birisi. Bu yüzden de verilen siparişlerin sayısı gün geçtikçe artıyor.

Peki, Getir kaça kadar çalışıyor? Getir TVS nedir? İşte bu soruların cevaplarını yazının içerisinde bulacaksınız. Öncesinde Getir’den kısaca bahsetmek istiyorum: 2015 yılında hizmet vermeye başlayan Getir, zaman içerisinde büyümesini sürdürerek çalışmalarına hız kazandırdı. Mobil uygulaması sayesinde de istediğiniz her şeye ulaşmak artık çok kolay.

O zaman  dilerseniz lafı fazla uzatmadan Getir uygulamasında TVS nedir? ve Getir çalışma saatleri kaçtır? Sorularının hemen detaylarına geçelim.

Getir TVS Nedir Getir Kaça Kadar Çalışıyor

Getir TVS Nedir?

Getir TVS’yi daha önce duydunuz mu? Daha doğrusu şöyle diyelim: Getir üzerinden bir sipariş verdiğinizde ‘Tahmini Varış Süresi’ yazısını mutlaka görürsünüz. İşte Getir TVS nedir? Tam olarak bu anlama geliyor.

Siparişinizi takip etmek için onların sistem üzerinden girdikleri varış süresini izleyebilirsiniz. Bu sayede siparişinizin ne durumda olduğunu da rahatlıkla görme şansınız oluyor. Ama ne yazık ki bazen bu TVS girdileri doğru olmuyor. Bu sebeple de tamamen o sürelere bağlı kalmamanızı tavsiye ederiz.

Getir TVS Nedir Getir Kaça Kadar Çalışıyor

Getir Kaça Kadar Çalışıyor?

Ayrıca evden çalışanlar, dışarı çıkamayanlar ya da gece çalışmak zorunda olanlar Getir’den sipariş vermeyi tercih edebilir. Bu yüzden de Getir kaça kadar çalışıyor, bunu araştırıyorlar. Merak etmeyin, onun da cevabını hemen vereceğim: Getir, 7/24 hizmet veriyor. Evet, gece ya da gündüz fark etmeden Getir uygulaması üzerinden rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Ama şunu da eklemem gerekiyor ki, Getir içerisinde farklı bölümler var. Her birinin de saatleri değişiyor.

  • Getir Market 7/24 çalışıyor. fakat depolar geceleri kapalı olduğu için gece siparişlerini açık olan marketler üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün olabilir.
  • Getir Yemek de aynı şekilde hizmet veriyor. Gece açık olarak restoranlardan da sipariş verebilirsiniz.
  • Getir Büyük saat 08.00’dan gece 01.00’a kadar hizmet veriyor.
  • Getir Su ise sabah 08.00’dan 23.59’a kadar açık.

Bütün bunları detaylı bir şekilde kendi sitesinde ya da uygulaması içerisinde de bulabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken, uygulamayı indirmek ve kayıt oluşturarak, sipariş vermek…

ETİKETLER: Çalışma, Getir, Nedir?, Saat, TVS
YAZAR BİLGİSİ
Gülden Metin
4 yıldır SEO uyumlu yazılar yazıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.