Futbolcular ile Banka Müdürleri Arasındaki Kriz Toplantısında Fatih Terim’den Şok Sözler!

Milyon dolarlık fon vurgununda birikimlerinin önemli bir kısmını kaybeden futbolcuların Fatih Terim önderliğinde banka yöneticileriyle bir toplantı yaptığı ortaya çıktı. Gazeteci Fatih Altaylı bugün o toplantıda yaşanan ilginç anları anlattı …

Futbolcular ile Banka Müdürleri Arasındaki Kriz Toplantısında Fatih Terim’den Şok Sözler!

Milyon dolarlık fon vurgununda birikimlerinin önemli bir kısmını kaybeden futbolcuların Fatih Terim önderliğinde banka yöneticileriyle bir toplantı yaptığı ortaya çıktı. Gazeteci Fatih Altaylı bugün o toplantıda yaşanan ilginç anları anlattı.

Türkiye’nin konuştuğu milyon dolarlık ‘Fatih Terim Fonu’ skandalında yeni gelişmeler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Gazeteci Fatih Altaylı, bugünkü yayınında Fatih Terim ve beraberindeki futbolcuların krizin patlmasının ardından ilgili bankanın müdürüyle yaptığı bir toplantıyı aktardı.

Altaylı görüşmeye ilişkin şunları söyledi: “Banka yöneticileri ile futbolcuların bir araya geldiği toplantıda Fatih Terim de orda. Herkes alacaklarından bahsederken banka müdürü ‘Ya nasıl verdiniz bu paraları, nasıl verebilirsiniz, nasıl güvendiniz?’ diyor”‘

“Futbolcular bunun üzerine ‘Hoca güvenince biz de güvendik’ diyor. Ve bunun üzerine Fatih Terim de ‘Bana güvenirler’ diyor ve bundan kasılıyor. Bir de böyle bir durum var ortada yani.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.