Futbol Dünyasının Acı Kaybı Christian Atsu Depremde Vefat Etti

Futbol Dünyasının Acı Kaybı Christian Atsu Depremde Vefat Etti

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 ili etkileyerek büyük yıkıma sebep olan deprem pek çok kişinin ne yazık ki yaşamını kaybetmesine yol açtı. Hatayspor’da forma giyen Ganalı futbolcu Christian Atsu’nun da enkazda cansız bedenine ulaşıldığı belirtildi.

Arama Çalışmaları Sürüyordu

6 Şubat’ta meydana gelen deprem sonrasında arama kurtarma çalışmalarının günlerdir devam ettiği Hatay’daki Rönesans Rezidans’taki enkazda bulunan Christian Atsu’yu arama çalışmaları devam ediyordu. Atsu’nun menajeri olan Murat Uzunmehmet tarafından yapılan açıklamayla Atsu’nun yaşama veda ettiği bildirildi.

Menajeri yaptığı paylaşımda: “Christian Atsu bulundu ve maalesef hayatını kaybetti. Atsu’nun cansız bedenine enkaz altında ulaşıldı. Şu anda hala daha eşyaları çıkarılıyor. Telefonu da bulundu” dedi.

Hatayspor İdari Menajeri Fatih İlek geçen günlerde Atsu hakkında şöyle konuşmuştu: “Takım bulursam ayrılabilir miyim?’ dedi. Volkan Hoca da bu isteğini kabul etmişti. O maçta süre almadı; ama Kasımpaşa maçından sonra bileti vardı. Yurt dışına ailesinin yanına gidecekti. Kasımpaşa maçında hoca görev verdi ve Atsu çok iyi oynadı. Son saniye golünü de attı. Maçtan sonra o kadar büyük bir birliktelik oluşmuştu ki, Volkan Hoca’nın onu kucaklaması, saha içi ve soyunma odasındaki sevinçleri gözümün önünden gitmiyor. Kader noktası burası.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.