Exxen’de En Çok İzlenen Birbirinden Güzel 16 Yapım Önerisi

28.04.2021
Exxen’de En Çok İzlenen Birbirinden Güzel 16 Yapım Önerisi

Exxen film ve dizi: Yeniden bir karantina sürecine giriyorken yaklaşık 20 gün boyunca ‘Evde ne yapacağım ben?’ sorusu gündeme gelmiş bulunmakta. Blog Aracı üzerinde Netflix ve benzeri bir sürü platformlardan film, dizi ve anime önerilerinde bulunduk sizlere. Profilime giderek film önerileri ve dizi önerileri listelerime ulaşabilirsiniz…

Bugün ise henüz yeni yeni aramıza katılan, bünyesinde aşırı kaliteli içeriklerin olduğu kadar kalitesiz içerikleri de barındıran Exxen filmleri ve Exxen dizileri listesi hazırladım sizlere.. Acun Ilıcalı’nın bünyemize kazandırdığı Exxen platformu aylık 9,90 TL gibi küçük bir fiyat ile aramızda yer edinmiş durumda. Gelin sizlerle birlikte Exxen yapımları arasından neleri izleyebileceğimizi Exxen önerileri içeriğimize geçerek inceleyelim. İyi okumalar dilerim!

1. Şeref Bey

Kaliteli oyuncu kadrosuna sahip olan dizimizde; hayatı bir anda alt üst olan ve kaosa dönüşen bir adamın derin hikayesi sergilenmektedir. Şeref Bey, Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden, en iyi aşçılar arasında parmakla gösterilen, romantik, hassas, prensiplerine aşırı bağlı ve çok inatçı olan bir karakterdir. Bu inatçı karakterin başından geçen olaylar ise sizleri beklemekte.

2. Hükümsüz

Gene kaliteli oyuncu kadrosuna sahip olan bir yapım ile beraberiz. Katledilen hayallerin hikayesi yapımın ana konusudur. Hırslı, güçlü ve güzel bir kadın olan Esma babasının sahip olduğu hukuk bürosunda ikinci patron. Filiz ise hırslı, tuttuğunu koparan fakat aşırı kırılgan bir avukat adayıdır. Yaşanmış olan bir cinayet bu iki kadının yollarını birleştirir ve onların maceralarını izlemeye koyuluruz.

3. Gibi

Mini dizimiz kısa skeçlerden meydana gelmektedir. İzleyicilerin eğlenmesi ön planda olan bir yapımdır. Bu tarz yapımları sevenlerin mutlaka izlemesi gerektiğini düşünüyorum.

4. Tolgshow Filtresiz

Tolga Çevik’in tüm yapımlarındaki kahkaha tufanının yeni versiyonu desek yeridir. Tolgshow’un yeni sezonu ile birlikte; yönetmenle laf dalaşları, seyircileri ile samimi zamanlar, Minik ile ekstra uğraşmaların iç içe olduğu, her kuşağın severek ve gülerek izleyeceği bir yapımdır.

5. Buraların Yabancısıyız

Türkiye’nin yeni sevilen fenomeni Chaby bu programla birlikte doğdukları ülkeden uzaklara giden, çok iyi Türkçe bilen 4 yabancının Türkiye’yi karış karış gezmelerini seyrediyor oluyoruz. Chaby ve ekibinin gittiği her yerde kendi kültürlerini anlatışına şahitlik ederken bir yandan da Türk kültürünü görmeye devam ediyoruz.

6. Katarsis

Uzman psikoloh Gökhan Çınar’ın farklı insanların farklı, ağır yaralar, hüzünler ve keşkeler barındıran hikayelerini bizlere sunduğu bir yapımdır. Farklı hayatlar, hikayeler ve insanlar tanıdıkça kendi hayatınıza karşı olan bakış açınızda büyük bir değişim göreceksiniz.

7. Konuşanlar

Hayat Can Kaya ile birlikte her insanın farklı farklı hikayelerini dinlediğimiz bir yapımdır. Konuşanlara birbirinden ilginç soruları sorarak eğlencenin dozunu daha da arttıran, komikliği ile kendini herkese sevdiren bir yapımdır.

8. Vahşi Şeyler

Romantik komedinin güzel bir unsuru olan bu yapımda bir suça ortak olmalarının ardından aşkları alevlenen bir çiftin hikayesi bizlerle paylaşılmaktadır. Dizi bir yandan ‘Evlilik nedir?’ sorusuna cevaplar sunarken bir yandan da aksiyonuyla birlikte komedisini de sizlerin üzerine bırakmaktadır.

9. Fight Club

Bir evde on bir dövüşçünün barındığı bir yapımdır. 60 gün boyunca aynı evde kalan dövüşçüler yemeklerini ve ev işlerini kendilerinin halletmesi gerekirken bir yandan da şampiyonluk için mücadele vermeleri gerekmektedir.

10. Sihirli Annem

Geçmiş kesimin iyi bileceği bir dizidir ve şimdiki Exxen yapımında ise daha günümüze uyarlanmış, aynı kurguya ve hikayeye ev sahipliği yapan bir yapımdır. Eski yapımın tadında olup olmadığı tartışılacak olan bir konuyken bu dizi hakkındaki yorumlarınızı bizlere paylaşabilirsiniz.

11. Öğrenci Evi

Bu yapımda bir grup üniversite öğrencilerinin hayatlarına ev sahipliği yapıyorsunuz. Bu öğrencilerin bakış açılarına, aile içi çatışmalarına, aşk hayatlarına, mutluluklarına ya da mutsuzluklarına, hayatın gerçekliğini arayışlarına şahit olacaksınız.

12. Yetiş Zeynep

Üniversite öğrencisi olan Zeynep, okul masraflarını karşılamak için bakıcılık yapmaya başlar. Zeynep aynı anda 6 çocuğa bakar ve çocuklardan öğrenci olduğunu gizlemesi gerekmektedir lakin Zeynep aşırı konuşkandır. Boş vakitlerinizi doldurabilecek bir yapım olduğundan hiç şüphe yok.

13. No Limit

Bünyesinde rafting, paten, snowboard ve daha fazlası olan extreme sporlarını barındıran, her yeni bölümünde adrenalin dolu dünya ile sizi içerisine çeken güzel bir yapımdır.

14. Astrolojik Şifreler

Bu programda astrolojiye dair bütün merak ettiğiniz konulara cevap vermektedir. Haftalık burç analizleri, yıldızlar ailemi ve daha fazlası bu programda bulunmaktadır.

15. Özcan Show

Türkiye’deki tek yetişkinlere yönelik animasyon çizgi dizisidir. Her hafta farklı bir konuyu kendi tarzıyla ele alan; gündem, spor, televizyon ve magazin dünyalarının nabzını eğlenceli bir üslupla sunan bir programdır.

16. Akıl Oyunları

Programda sıra dışı deneyler, illüzyonlar ve daha fazlası bulunmaktadır. Burak Sanlı ve Kıvanç Özkönü ile birlikte birbirinden değişik deneyleri ve illüzyonları ünlü konuklarıyla birlikte deneyen, denerken de eğlenceli bir içerik ortaya çıkartan bir yapımdır.

YAZAR BİLGİSİ
Cansu Sağlam
12 yıldır yazarlık mesleğinde mükemmelliği arayan, sıradan görünen bir üniversite öğrencisiyim.
YORUMLAR
  1. Yine güzel bir içerik olmuş Cansu, ellerin dert görmesin 🙂