Bu Yıl Kadınların Rahatlıkla Evde Yapabileceği 5 İş Fikri

Bu Yıl Kadınların Rahatlıkla Evde Yapabileceği 5 İş Fikri

Evde yapabileceğiniz iş fikirleri: Bildiğiniz gibi para kazanmak bizim ihtiyaçlarımız için en önemli gereklilik. Aşağıda saydığım birçok madde hem sizin severek yapabileceğiniz hem de para kazanabileceğiniz kimsenin bahsetmediği para kazanma yollarını listeledim.

1. Kilden Dekorasyon Ürünleri Yapmak

İlk para kazanma yolu, eğer kolay bir şekilde, fırınlama ile uğraşmadan dekorasyon ürünleri yapmak istiyorsanız havada kuruyan killeri tercih edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta havada kuruyan killerle sadece dekorasyon ürünleri yapmak. Çünkü havada kuruyan killer gıdaya ve sıcağa uygun değillerdir.

2. Çerçeve İçleri için Suluboya Kağıdına Resimler Yapmak

Resim yapmayı seviyorsanız, ilginiz varsa ya da sadece tasarım ile ilgileniyorsanız bile birşeyler oluşturabilirsiniz. Suluboya kağıdına yapacağınız resimler, tasarımları çerçeve içleri için satabilir ya da çerçeveleyerek satabilirsiniz.

3. Instagram Story Highlight

İnstagram profilinizde üst kısma eklediğiniz hikayelerin kapak fotoğraflarını değiştirebildiğiniz için ortaya böyle bir alan çıktı. Etsy gibi platformlarda satabileceğiniz, örneklerin en çok orada olduğu platformda örneklerine bakabilirsiniz. Bunun için kullanımı gayet kolay olan canvayı kullanabilirsiniz.

4. Kutlama Kartları Tasarlamak

Kutlama kartları ülkemizde çok yaygın olmasa da yurt dışında yaygın bir şey olduğunu biliyoruz. Yine Canva üzerinden kolaylıkla yapabileceğiniz bir fikirdir.

5. Pictorem ile Çizimlerinizi ya da Fotoğraflarınızı Tablo Yaptırmak

Para kazanma yollarından bir diğeri ise muhtemelen kimsenin bahsettiğini duymadığınız bir web sitesi. Yabancı bir site. Eğer çizim yapıyorsanız ya da fotoğrafçılıkla ilgiliyseniz bu site sizin için olabilir. Bu arkadaşlar yaptığınız çizimleri ya da çektiğiniz fotoğrafları müşterinin tercihine göre tablolara dönüştürüyor. Kendi belirlediğiniz kar oranıyla bunları satabiliyorsunuz. Belirtmem gereken nokta ise ödeme seçeneği.

Paypal dışında banka transferiyle ödeme yapıyor fakat bunun için anladığım kadarıyla 500 dolar ödeme almış olmanız gerekiyor. Sales history kısmında altta bulacağınız yazı şu olacaktır ingilizce olarak. “Ayrıca uluslararası banka havalesi ile de ödeme yapabiliriz, gereklilik: talep edilen minimum 500$ ve 50$ işlem ücreti. Bu miktara ulaşıldığında daha ayrıntılı bir bağlantı mevcut olacaktır.”

Evet, bahsetmek istediğim ve şimdilik aklıma gelenler bunlar idi. Aklıma farklı fikirler geldikçe bunları paylaşmaya devam edeceğim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.