Bildiğiniz gibi İstanbul seçimleri tekrarlanacak. Herkesin sandık başında vatandaşlık görevini yerine getirebilmesi için diğer belediyeler tarafından bazı afişler hazırlandı. İnsanları...
Evde Hayvan İstemeyen Ailelerin U Dönüşlerini Gösteren Paylaşımlar
![Evde Hayvan İstemeyen Ailelerin U Dönüşlerini Gösteren Paylaşımlar](https://i0.wp.com/blogaraci.com/wp-content/uploads/2019/04/köpek-istemeyen-anne-baba-2.jpg?fit=650%2C795&ssl=1)
Tüm ebeveynlerin evcil hayvanlara karşı katı bir tutumu var. Düzeni bozacağını düşündüğü için evde evcil hayvan istemeyen ebeveynlerin hayvanı gördükten sonra herkesten fazla sevip bağlanması ise görülebilecek en tatlı dönüşlerden bir tanesi. Kesinlikle evde hayvan istemiyorum diyen ebeveynlerin yüz gülümseten u dönüşlerine gelin birlikte göz atalım.
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9
#10
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR