Killa Hakanın Gözaltına Alınmasıyla İlgili Twitter Paylaşımları

Killa Hakanın Gözaltına Alınmasıyla İlgili Twitter Paylaşımları

Son zamanlarda rap müziğin popülarite yakalamasıyla birlikte Almanya’da yaşayan Türk rapçi Killa Hakan yaptığı şarkı ile çok konuşulmuştu. Ceza, Ezhel ve Ben Fero’yla düet yaptığı “Fight Kulüp” adlı şarkıyla dikkatleri çeken Killa Hakan, sosyal medyada birçok kişiden tepki görmüştü. Devamında Killa Hakan sosyal medya hesabından eleştirilere cevap vermişti ancak hala bu tepkiler sürüyor.

Bugün ise Killa Hakan’dan farklı bir paylaşım geldi. Kendisinin Almanya’da gözaltına alındığı anları paylaşan Killa Hakan ardından bir açıklama yayınladı. Killa Hakan yaptığı açıklamada “Arkadaşlar selam. Bayramınız mübarek olsun. Sabaha kadar hücrede geçirdim. 3 saat önce serbest bırakıldım. Sebep falan yok, ara sıra böyle olaylar oluyor. Sadece bayram gününde olduğuna üzüldüm. Keşke başka gün yapsalardı. Hepinizi öpüyorum” şeklinde konuştu.

Tabi söz konusu Killa Hakan gibi son zamanlarda oldukça popüler bir rapçi olunca Twitter kullanıcıları da bu konuya sessiz kalmadı. Şimdi dilerseniz Killa Hakan’ın tutuklanması hakkındaki komik Twitter paylaşımlara bir göz atalım.

# Mevzu Bahis Tutuklanma Videosu

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.