Eşek Arısı Seyir Halindeki Arabaya Girdi, 3 Kişi Ölümden Döndü

Amasya’da otomobilin içine giren eşek arısını kovalamaya çalışan yaşlı bir adam, şoförün dikkatini dağıttı. Kontrolden çıkan araç 25 metreden aşağı uçarken otomobil içindeki 3 kişi ölümden döndü. Suluova’da Değirmendere Göleti civarında otomobilin …

Eşek Arısı Seyir Halindeki Arabaya Girdi, 3 Kişi Ölümden Döndü

Amasya’da otomobilin içine giren eşek arısını kovalamaya çalışan yaşlı bir adam, şoförün dikkatini dağıttı. Kontrolden çıkan araç 25 metreden aşağı uçarken otomobil içindeki 3 kişi ölümden döndü.

Suluova’da Değirmendere Göleti civarında otomobilin içine giren arıyı zarar vermemesi için şapkasıyla kovalayan Hüseyin Ladikli (78), o sırada direksiyonda olan kardeşi Mustafa Ladikli’nin (74) dikkatinin dağılmasına neden oldu.

Sürücünün eşi Hamide Ladikli’nin de içinde bulunduğu otomobil kontrolden çıkarak 25 metreden gölete uçtu. Suyun kıyısında duran otomobildeki 3 kişi yaralandı.

Sürücü ve eşi kendi imkanlarıyla, taktığı emniyet kemerini çıkartamayan Hüseyin Ladikli ise çevreden yetişenlerin yardımıyla kurtarıldı.

Olay yerine jandarma, itfaiye ve acil yardım ekipleri sevk edildi. Yaralılar ambulanslarla Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.