Erkeklerin İlişkilerde En Çok Hoşlandığı 14 Davranış

Erkeklerin İlişkilerde En Çok Hoşlandığı 14 Davranış

İlişkilerde hem kadınların hem de erkeklerin karşı cinslerinden hoşlandığı belli başlı fiziksel, duygusal ve psikolojik özellikler bulunmaktadır. Dış görünüşünüze değer veren erkeklerin olduğu kadar duygularınıza ve fark etmeden yaptığınız bazı davranışların değer veren erkekler de az da olsa aramızda bulunmaktadır. Sizin fiziksel özelliklerinizden psikolojik özelliklerinize kadar seven erkeklerin siz fark etmeden hoşlarına giden bazı özellikleri de sevdiğini söylemeden edemeyeceğim. Bugün sizler için sizlerin farkında bile olmadan yaptığı ve erkeklerin aşırı şekilde hoşlandığı davranışları listeledim. Keyifli okumalar.

1. Doğal Olun

Abartılı makyajlardan, şık olacağım adı altında rüküşlükten kaçının. Her erkek biz kadınların şık olmasını ister lakin şık olacağım adı altında kendisinin yanına yakışmayan boya küpü şeklindeki kadınlarla da gezmek istemezler. Sizin gerçek yüzünüzü, sadeliğinizi görmek erkekler için daha önemli bir durumdur. Pijamalarınızla beraber izlediğiniz filmler veya diziler erkeğinizi size bağlayacak en doğal ve sevimli yoldur.

2. Ansızın Onu Arayın

Herhangi bir bahaneye ihtiyacınız olmadan onu arayın ya da mesaj atın. Bu durumda erkeklerin zihninde ‘’Bu kız beni düşünüyor daha çok çabalamam gerek’’ düşüncesi uyanacaktır ve sizin için daha fazla çaba harcamaya özen gösterecektir.

3. Makyajsız Bakımlı Olun

Bakım yaptırmamıza ya da almış olduğumuz alışverişlerden şikayette bulunsalar bile az makyajlı bol bakımlı kadınlara her zaman ekstra bir ilgi gösterirler. Makyajsız bir şekilde yüzünüze, ellerinize, vücudunuza, saçlarınıza yapmış olduğunuz bakımlar onlar size söylemiyor olsalar da aşırı bir şekilde hoşlarına gitmektedir.

4. Koruyucu Meleğiniz O Olduğunu Hissettirin

Erkekler için en önemli olan bir kural da sevdikleri kadını koruduklarını bilmektir. Fazla erkeklere iplerini vermeden sizin koruyucu meleğiniz olduğunu belli ederseniz sizin üzerinize daha çok titreyeceğine eminim.

5. Özgüvenli ve Başarılı Olun

Hangi alan olursa olsun başarılı olmanız ve bir konuda ben başarabilirim başaramazsam bile elimden geleni her seferimde yaptım demeniz erkeklerin aşırı hoşuna giden bir durumdur.

6. Çocukları Sevin

Çocuklara iyi davranan ve onlarla arasını iyi tutanlarımız her zaman erkeklerin gözünde bir adım daha öndedir. Çocukların yanı sıra büyüklerimize göstermiş olduğumuz saygı ve sevgi de erkeklerin aşırı düzeyde hoşuna giden davranışlar arasındadır.

7. Gerçekçi Olun

Gerçek kahkahalarınızı saklamayın, hayalleriniz gerçekçi olsun ve gerçekten sevdiğinizi sevdiğiniz adama belli edin. Gerçekçi olduğunuz her gün birçok insanın da önüne geçerek erkeğinizin kalbini çekebilirsiniz. Bu gerçekçiliğiniz erkeklerin belli etmese de hoşuna giden bir olgudur.

8. Çekinmeyin

Sevgilinizle beraber konuşurken ya da vakit geçirirken fark etmeden kızarıyorsanız gerilmeniz gereken bir durum yoktur. Erkekler bu davranışınızı fark etmeden yaptığınızın bilincinde olarak utangaç ve heyecanlı birisi ile beraber olduklarına emin olurlar.

9. Tatlı Düşkünüyseniz…

Özel günler hariç de olsa tatlılara bayılıyorsunuz ve bu tatlı yeme durumu artık sizde bir alışkanlık haline bürünmüşse erkekler sizi sevimli ve çekici bulacaklardır.

10. Onların Tişörtlerini Giyiyorsanız…

Sevgilinizin tişörtünü, kazağını ya da hırkasını giydiğiniz zaman erkeklerin kafasında oluşan işte bana ait bir kadın, işte benim kadınım diyebildiği bir durum ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Onların kıyafetlerini giymeniz erkeklerin aşırı çekici bulduğu ve hoşuna gittiği bir davranıştır.

11. Ailenizle İlişkilerinizi Kontrol Altına Alın

Erkekler kadınların ailesi ile olan ilişkisini hep bir plan önde tutmaktadır. Ailenize karşı beslediğiniz saygı ve sevgiyi siz fark etmeden gözlemlemeye başlar. Bu durum karşısında ailenizle olan bağ ileriki dönemlerde bana nasıl davranır düşüncesi ile erkeklerin kafasında soru işaretleri oluşur. Saygılı ve sevgili bir aile bağı erkekler için en önemli durumdur. Bu saygı ve sevgiyi gözlemeleri sonucunda ailesi ile böyle olan bir kadın benimle de bu şekilde geçinebilir ve aileme de aynı saygı ve sevgiyi sunabilir düşüncesini bürünür ve bu düşünce onlar için aşırı çekici ve önemli bir konudur.

12. Televizyon Karşısında Başınızı Ona Yaslayın

Bu durum karşısında erkeklerinde utandığı ve gerildiği bir hal size göstermeden sergileyebilirler. Erkeklerin sizin onların göğsünüzde yatmanızda hissettiği aşırı sahiplenme ve güven duygusu ile çekiciliğinizi bir adım daha öne taşıyacaktır.

13. Seyahatler Esnasında…

Sevgilinizle gitmeye başladığınız uzun yol yolculuklarından arabayı sürerken sürekli olarak onunla temas halinde bulunmanız, ona gülümsemeniz ya da o araba sürerken yavaşça onun saçlarını okşamanız erkeklerin aşırı bir şekilde hoşuna giden bir durumdur.

14. Onu Can Kulağıyla Dinliyorsanız…

Sevgiliniz size bir şey anlatırken onu can kulağıyla dinlemeniz ve söyledikleriyle ilgili ona hoş cümleler söylemeniz erkeklerin huzurlu hissetmesi için yeterli bir sebeptir.

Aslında bakarsanız sizin siz olması, abartılı durumlardan kaçınmanız ve ne olursa olsun ilişkinize saygı ve sevgi ile yaklaşmanız ilişkinizi her zaman bir adım önde tutacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
Cansu Sağlam
12 yıldır yazarlık mesleğinde mükemmelliği arayan, sıradan görünen bir üniversite öğrencisiyim.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al