En Trend Mutlaka Görmeniz Gereken 21 Dövme Modelleri

En Trend Mutlaka Görmeniz Gereken 21 Dövme Modelleri

Yeni bir dövme yaptırmak istiyor ancak çok sayıdaki harika fikirleri azaltmak için mücadele ediyorsanız, bu kapsamlı tasarım listesi mükemmel dövme arayışınıza yardımcı olacaktır.  Bir dövme salonuna gittiğiniz zaman size verilen katalogda sınırlı sayıdaki dövme modelleri arasından istediğinizi bulmak biraz zor olabilir.

Döveme yaptırmak uzun bir iş, dünya çapında iyi dövmecilere dövme yaptırmak istediğinizde sizleri uzun bir kuyruğa ekleyebilirler ve tabi fiyatlarda ucuz sayılmaz. Bu sebepten ötürü bir dövmeye karar vermeden önce bir çok modeli incelemeniz gerekir. Biz size bu listemizde en yeni, anlamlı ve cool unisex dövme modellerini bir araya getirdik.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

En yeni ve trend unisex dövme modelleri listemiz bu kadardı. Özellikle yurt dışı trendlerini inceleyerek sizlere hazırladığımız dövme modelleri listemiz umarım faydalı olmuştur. Kendinize daha fazla ayrıcalık tanımak ve modayı takip etmek için moda ve güzellik kategorimizi ziyaret etmekten çekinmeyin.

YAZAR BİLGİSİ
Gizem Erdemir
18 Temmuz 1998 doğumluyum. Sinema ve Televizyon okuyorum. Okumayı, araştırmayı ve yazmayı seven tarih ve sanat arasında arafta kalmış bir köşe yazarıyım.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al