Ece Güney’in Olaylı Gecesi: Esenyurt’ta ‘Yangını Sen Çıkardın’ Kavgası

Şarkıcı Gökhan Güney’in oğlu ile bir süre evli kalan Ece Güney, geçtiğimiz günlerde bir televizyon programında yaptığı açıklamalarla çok …

Ece Güney’in Olaylı Gecesi: Esenyurt’ta ‘Yangını Sen Çıkardın’ Kavgası

Şarkıcı Gökhan Güney’in oğlu ile bir süre evli kalan Ece Güney, geçtiğimiz günlerde bir televizyon programında yaptığı açıklamalarla çok konuşulmuştu. Ece Güney, dün akşam da Esenyurt’ta yaşanan bir yangın nedeniyle gündeme geldi.

Bodrum katta yangın çıktı

Esenyurt’ta dün akşam 4 katlı bir binanın bodrum katında yangın çıktı. Tüm apartmanı saran dumanlar sebebiyle binada mahsur kalanlar oldu. Çevredekiler durumu itfaiye, polis ayrıca sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürürken, üst katlarda mahsur kalan 16 kişi ise tahliye edildi. Polis ekipleri de çevrede önlem aldı.

Olay yerinde itfaiye ekipleri çalışma yaparken, apartmanda oturan bina sakinleri ile bodrum katta yaşayan Ece Güney arasında tartışma çıktı. İki taraf arasındaki yaşanan kavga cep telefonu görüntülerine yansıdı. Görüntülerde itfaiye ekipleri çalışma yaparken, bina sakinleri ile bodrum katta oturan Ece Güney’in kavga ettiği görüldü. Olay yerinde bulunan polis, tarafların arasına girerek ayırdı.

‘Cahil birine benzemiyorum’

Şarkıcı ayrıca oyuncu Gökhan Güney’in oğlu Selim Güney ile bir süre evli kalan Ece Güney, yangının ardından yaşananları anlattı.

Ece Güney, ‘Akşam 19.00 civarıydı. Patlama sesi duydum. Baktım elektrik saatlerinin olduğu yerde duman var. Apartmana koştum dışarı baktım alev var. Daha sonra ikinci patlama sesi duydum. Hemen yangın tüpünü aradım bulamadım. Sonra üçüncü patlama sesini duyunca dumanlarda çoğalınca mecburen dışarı çıktım. Yangın tüpüm olsaydı belki ilk müdahalede söndürebilir miydim bilmiyorum. Sonra itfaiye geldi müdahale etti’ dedi. Çevredekilerin iddialarını cevaplayan Güney, ‘Sonra dışarıda tartışma oldu. İnsanlar bana ‘yangını sen çıkardın’ diyerek üzerime çullandılar. Oysa ben onlara patlama olabilir, çocuklarınızı alın buradan dedim. Yangını ben çıkarabilir miyim? Doğal gazlı binada yangın çıkaracak kadar cahil birine benzemiyorum’ şeklinde konuştu.

İtfaiye ekipleri yangının çıkış sebebini araştırırken, polis ekipleri de olayla ilgili inceleme başlattı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.