Apartman Yöneticisinin Acı Sonu: Aidatı İstedi, Canından Oldu

Çanakkale’de apartman yönetici 65 yaşındaki Ahmet Koç, aidat istemeye gittiği komşusu tarafınca öldürüldü. Polis, şüpheli 3 kişiyi gözaltına aldı …

Apartman Yöneticisinin Acı Sonu: Aidatı İstedi, Canından Oldu

Çanakkale’de apartman yönetici 65 yaşındaki Ahmet Koç, aidat istemeye gittiği komşusu tarafınca öldürüldü. Polis, şüpheli 3 kişiyi gözaltına aldı.

Kalp krizi nedeniyle vefat etti

Gelibolu’da bir apartmanın yönetici yardımcılığını yapan Ahmet Koç, dün, saat 17.00 sıralarında, iddiaya göre, aidat borcunu istemek için alüminyum doğrama işiyle uğraşan T.B.’nin iş yerine gitti. Burada Ahmet Koç ile T.B. ayrıca iş yeri çalışanı O.Y. ile ziyaretine gelen kardeşi S.Y.’nin de konuya dahil olması üzerine tartışma çıktı.

Tartışmanın ardından Koç, ofisine döndü. Bir süre sonra T.B. beraberinde O.Y.ayrıca ağabeyi S.Y. ile ofisine gittikleri Koç’u darbetti. Aldığı darbelerle ağır yaralanan Koç, çevredekilerin ihbarı ile gelen sağlık ekibi tarafınca Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Doktorların müdahalesine rağmen Ahmet Koç’un, beyin travmasına bağlı kalp krizinden hayatını kaybettiği belirlendi.

Polis, olayın ardından O.Y., S.Y. ayrıca T.B. gözaltına aldı. Şüphelilerin polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.