Cüneyt Özdemir Mustafa Destici’nin Paylaşımına Tepki Gösterdi: Ekranlarımızı Kapatıyoruz

YouTube’de yaptığı yayınlarla gündemi değerlendiren gazeteci Cüneyt Özdemir, Mustafa Destici’nin “terörün tüm unsurlarına karşı topyekûn mücadele edilmelidir’ paylaşımı altında birçok siyasi partiye yer vermesine tepki gösterdi. Büyük Birlik Partisi …

Cüneyt Özdemir Mustafa Destici’nin Paylaşımına Tepki Gösterdi: Ekranlarımızı Kapatıyoruz

YouTube’de yaptığı yayınlarla gündemi değerlendiren gazeteci Cüneyt Özdemir, Mustafa Destici’nin “terörün tüm unsurlarına karşı topyekûn mücadele edilmelidir’ paylaşımı altında birçok siyasi partiye yer vermesine tepki gösterdi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Kuzey Irak’ta 9 askerimizin şehit olduğu çatışmanın ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Destici, açıklamasında teröre karşı tepkisini belirtirken çeşitli siyasi partileri de hedef gösterdi.

Paylaşım, gündem haline geldi ve büyük tepkilere neden oldu. Gazeteci Cüneyt Özdemir de Destici’nin sözlerini eleştirdi.

Özdemir, paylaşımında Destici özür dileyene kadar kendilerine ekranlarını kapattıklarını belirtti.

“Kendisi gibi düşünmeyen herkesi ‘terörist’ ilan eden, alçakça bir terör saldırısı üzerinden ucuz ve toptancı bir zihniyetle ‘siyasi rant’ elde etmek isteyen bu ve bunun gibi tüm siyasilere ekranlarımızı, etkileşimimizi ve her türlü iletişimimizi kapatıyoruz. Özür dileyene kadar da açmayacağız.”

Özdemir’in paylaşımı 👇

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.