İstanbul’da Lisede Skandal: Öğrencilerin Cinsel İlişki Videosu İnternete Düştü, Soruşturma Açıldı

Henüz 2009 doğumlu 5 lise öğrencisinin adı inanılmaz bir skandala karıştı. İstanbul Şişli’deki bir arkadaşlarının evinde bir araya gelen öğrenciler önce alkol aldı ardından ise aralarında duygusal yakınlık bulunan iki öğrenci cinsel ilişkiye girdi ve …

İstanbul’da Lisede Skandal: Öğrencilerin Cinsel İlişki Videosu İnternete Düştü, Soruşturma Açıldı

Henüz 2009 doğumlu 5 lise öğrencisinin adı inanılmaz bir skandala karıştı. İstanbul Şişli’deki bir arkadaşlarının evinde bir araya gelen öğrenciler önce alkol aldı ardından ise aralarında duygusal yakınlık bulunan iki öğrenci cinsel ilişkiye girdi ve görüntüler kaydedildi. Görüntüler önce sınıfta telefondan telefona yayıldı ardından ise internete düştü.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturmaya konu olayda 2009 doğumlu çocuklardan 4’ü, arkadaşları R. Y.’nin Şişli’deki evinde toplandı.

İddiaya göre, aralarında duygusal yakınlık da olan C. A. D. ile N. E. A., bir süre alkol aldıktan sonra, arkadaşları R. Y.’nin odasına geçti ve yakınlaştı.

Yine iddiaya göre, N. E. A. ev sahibi arkadaşı R. Y.’den, erkek arkadaşı ile yaşayacağı anların kayda alınmasını istedi. R. Y., iki arkadaşının özel anlarını kayda aldı.

Olay, R. Y.’nin kendi telefonu ile çektiği görüntüyü, aynı okuldan arkadaşı D. I.’ya göndermesi ile patlak verdi.

Görüntüler daha sonra okulda elden ele dolaşmaya başladı hatta bir Instgaram hesabı bile açılıp paylaşıldı.

N. E. A ve ailesinin şikâyeti üzerine savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı. Dört çocuk da şüpheli sıfatı ile ifade verdi.

Halk TV’nin haberine göre, çocuklardan bir kısmı için yurtdışı yasağı ve haftada 3 gün karakola imza verme şartı getirildi.

İstanbul’daki bir lisede yaşanan cinsel ilişki skandalı ile ilgili soruşturma başlatıldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.