Çisem Çakır Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Eşi Kim?

Çisem Çakır Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Eşi Kim?

Çisem Çakır kimdir? Çisem Çakır nerelidir? Çisem Çakır kaç yaşındadır? Çisem Çakır’ın kariyeri. Çisem Çakır’ın ailesi. Çisem Çakır’ın sağlık sorunu mu var? Çisem Çakır’ın tuttuğu takım hangisidir? Çisem Çakır’ın ilgilendiği spor dalı nedir? Çisem Çakır’ın sevdiği müzik tarzı hangisidir? Çisem Çakır’ın eşi kimdir? Çisem Çakır’ı yakından tanımak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz demektir. Bütün bu soruların cevabını merak ediyorsanız haydi başlayalım.

Çisem Çakır Kimdir?

Çisem Çakır Kimdir

Çisem Çakır, genellikle kadınların ilgilenebileceği konular hakkında video çeken bir Youtuber’dır. Sadece Youtube değil, İnstagram ve Twitter üzerinden de ailesini genişletmeye çalışan Çisem Çakır, an itibarıyle 212 bin aboneye sahiptir.

Çisem Çakır Nerelidir? Yaşı Kaçtır?

Çisem Çakır 18 Temmuz 1988 doğumlu olup 33 yaşında, Yengeç burcuna sahiptir. Kilisli olan Çisem Çakır’ın en sevdiği yazar İhsan Oktay Anar, en sevdiği film serisi ise Harry Potter’dır. Çisem Çakır’ın boyu ve kilosu hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Çisem Çakır’ın Sağlık Durumu

3-4 yaşları arasında bir kaza sonucu orta kulak iltihabı yaşayan Çisem Çakır, işitme duyusunda bir miktar kayba uğramış implant kullanmıştır. Konuşmasından dolayı çokça eleştiri alan ünlü youtuber, konuşmasının isteyerek olmadığını açıklamıştır. Yaşanan kaza zamanında; daha yeni yeni konuşmayı çözmeye çalışan küçük bir çocuk olarak kazayla birlikte yaşıtlarından geri düşmüş, konuşmayı geç çözmesine sebep olmuştur.

Hastane hastane gezilip birden çok ameliyata girmesine rağmen yaşadığı kazanın sonuçlarından tam anlamıyla kurtulamamıştır. Yaşadığı bütün bu zorluklara rağmen Çisem Çakır; şu an Türkçe, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Çisem Çakır’ın Kariyeri

Çisem Çakır Kimdir

Liseyi Taş Koleji’nde bitiren Çisem Çakır, üniversitesini ise Londra’daki Central Saint Martins College of Art & Design (BA) Product Design’de okumuştur. Eğitim amaçlı 5 yıl Londra’da kalmasına ve o kadar tasarım eğitimi almasına rağmen tasarımcı olmayı istememiştir. Üniversitesinin son senesinde depresyona girip kararından vazgeçerek 2 yıl boyunca İstanbul mimarlık şirketlerinde çalışmıştır.

Sağlık alanına da atılmak isteyen Çisem Çakır; sağlık eğitmenliği eğitimi almış, sağlık merkezi kurmuştur. Çisem Çakır’ın hayatındaki en büyük pişmanlıkları arasında yanlış meslek seçimi yatmaktadır. Zamanında tasarımı seçtiği için çok pişman olduğunu söyleyen Çisem Çakır, Kimya mühendisliğini seçebileceğini söyledi.

Çisem Çakır’ın Spor Hayatı

Aslen Fenerbahçeli olan Çisem Çakır, masa tenisiyle çok ilgilendiğini hatta birçok kez madalya kazandığını belirtmiştir. Bunun yanı sıra ise tenis oynadığını da söylemiştir.

Çisem Çakır’ın Müzik Tarzı

En çok rock müzik tarzını seven Çisem Çakır, genelde çoğu tarzı da dinlediğini ruh haline göre değişiklik gösterdiğini paylaştı.

Çisem Çakır’ın Eşi Kimdir?

Çisem Çakır’ın eşi Bülent Sülüşoğlu ile hayatları tam tamına 6 yıl önce birleşmiştir. Eşi Bülent Sülüşoğulu, Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi’nden mezun olup o da Çisem Çakır gibi Londra’da eğitim almıştır. Şimdi ise Euglo şirketini kurup dijital pazarlama gibi alanlarda çalışmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.