Partnerinizi Yatakta Çıldırtacak 14 Cinsel Fantezi Önerisi

Partnerinizi Yatakta Çıldırtacak 14 Cinsel Fantezi Önerisi

Cinsel fanteziler: Utangaçlığı bir kenara bırakıp artık yeni bir şeyler denemek isteyenler buraya… Eğer ilişkinizde heyecanı artırmak istiyorsanız, tekdüzelikten çıkmak için uğraşıyorsanız işte size çok güzel öneriler. Okuyun, düşünün ve karar verin. Cinsel hayatını canlandırmak isteyenler ve yeni heyecan arayanlar için partnerinizi yatakta çıldırtacak cinsel fantezi önerileri

Cinsel Fanteziler

1. Erotizmi Canlı Tutun

Her şeyden önce partnerinizi heyecanlandırmak istiyorsanız erotizmi canlı tutmalısınız. Aslında işin sırrı bu diyebiliriz. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz? Öncesinde ona seksi notlar bırakabilirsiniz. Sizi bulmasını isteyebilirsiniz veya yanından geçerken öpücük atabilirsiniz. Bu işaretleri alan partneriniz hemen gelecektir.

2. Süreye Takılmayın

İlişkide yapılan hatalardan birisi budur. Seks her zaman uzun sürecek diye bir kural yoktur. Kısa da sürebilir uzun da… Önemli olan bu değildir. Eğer kendinizi süre ile sınırlandırırsanız ya da süre tutmaya başlarsanız bu davranışlar cinsel ilişkinize zarar verebilir. Eğer bunlara çok dikkat ediyorsanız görebileceğiniz saatleri yanınızdan uzaklaştırın. Ana kapılın. İçinizden nasıl geliyorsa öyle davranın.

3. Denemediğiniz Şeyleri Deneyin

Partnerini yatakta çıldırtmak isteyenlerin ve cinsel ilişkilerini canlandırmaya çalışanların ilk yaptığı şeylerden birisi yeni şeyler denemektir. Örneğin, oyuncaklar alabilirsiniz. Fiziksel olarak domine edilmek ilişkinizi başka bir boyuta taşıyabilir. Yapabileceğiniz her şeyi denemeye çalışın. Bu farklılığı bir kere bile yapsanız aslında ilişki düzeyinizi de nasıl etkilediğini göreceksiniz.

4. Yeniliğe Açık Olun

Asla yapmam demeyin. Yeniliklere daima açık olun. Birbirinizin sınırlarını bilin. Daha önce ne kadar ileri gittiniz ya da daha ne kadar ileri gidebilirsiniz? Bunları düşünün ve hepsini deneyin. Böylece yeniliğe açık adımlar atarak cinsel ilişkinizi de güçlendireceksiniz. Bu arada yeni fanteziler de keşfedebilirsiniz. Hatta utangaçlığı bir kenara bırakın. Bu ne böyle demeyin ve yeni şeyler deneyin…

5. Oyunlar Oluşturun

İnternette satılan çok fazla seks oyunu bulunuyor. İsterseniz bunlardan alarak ilişkinize yeni bir boyut getirin isterseniz de kendiniz hazırlayın. Bunu yapması da oldukça kolay. Örneğin, bir kâğıda bir görev yazın partneriniz bunu yapmazsa cezasını da siz belirleyin. Bu gibi oyunlar hem daha seksi olacaktır hem de partnerinizi yatakta çıldıracak dereceye getirecektir. Buna ek olarak soru cevap oynayabilirsiniz ve kazanan kaybeden için ne isteyecek bunu belirleyebilirsiniz. Tabi belirlediğiniz şeyin neyle ilgili olacağını siz anladınız…

Cinsel Fanteziler

6. Giyiminize Her Zaman Özen Gösterin

İç çamaşırları! Her zaman en önemli fantezileri oluşturur. Her ne kadar kadınlar için çok fazla seçenek bulunuyor olsa da erkekler için de oldukça seksi ürünler bulabilirsiniz. Giydikleriniz her zaman karşı tarafı tahrik eder. Aynı zamanda o kıyafetleri nasıl kullandığınız ya da nasıl kombinlediğiniz de son derece önemli. Bu yüzden sadece belli bir model kullanmayın. Farklı modeller, farklı aksesuarlar deneyin. Siz ne kadar seçenek denerseniz partnerinizin en çok neye zaafı olduğunu da öğrenebilirsiniz…

7. Role Play ile Birbirinizi Baştan Çıkarın

Role play genel olarak çiftlerin içlerinde kalan ve bir türlü denemedikleri fantezi türünü canlandırmalarıdır. İçinizdekini açığa çıkarmanın tam vakti! Eğer partnerinizi yatakta çıldırtacak 14 fantezi önerisi sunuyorsam bunu da kesinlikle eklemem gerekiyor. Aklınızda ne gibi fanteziler var? Bunları konuşun ve hemen uygulayın. Role playde kostümler ön plandadır. Kostümler aracılığıyla cinsel gerilim de artar.

8. Daha Önce Denemediğiniz Pozisyonları Deneyin

Bir diğer fantezi önerisi de denemediğiniz pozisyonları denemektir. Eğer daha önce yapmak istemediğiniz ya da ben bunu denemek istiyorum dediğiniz pozisyonlar varsa kesinlikle bunlara da bir şans vermelisiniz. Çünkü bir süre sonra aynı pozisyonlar ilişkinizi de tekdüzeliğe taşıyabilir. Bu sebeple de pozisyon değişikliğine gitmek cinsel ilişkinize faydalı olacaktır. Karşılıklı konuşarak farklı seçenekleri değerlendirmelisiniz.

9. Erotik Oyunlar Alın

Yukarıdaki maddelerin bir tanesinde internette oyunlar satıldığından bahsetmiştim. Eğer böyle farklı fanteziler oluşturmak istiyorsanız erotik oyunları tercih edebilirsiniz. Çarklar, kartlar, ziller ya da kutu oyunları… Çok fazla seçenekte erotik oyun bulabilirsiniz. Araştırmanızı yapın ve hangisini kullanmak istiyorsanız kararınızı verin. Bu gibi ürünlerin tam detaylarını satın alırken göremeyebilirsiniz ama asıl görselde zaten içeriklerinin ne olduğunu görüp kalanını tahmin edebilirsiniz.

10. Gözlerinizi Bağlayın

Bir diğer fantezi önerisi de gözleri bağlamak. Gözler kapanınca diğer duyular açılır. Aynı zamanda gözü kapanan partneriniz, sizin ne zaman ne yapacağınızı bilemez. Bu sebeple de heyecanla bekler. Ayrıca gözler kapanınca vücuttaki hücreler dikkat kesilir ve her dokunuş her nefes daha fazla hissedilir. İşte bu partnerinizi yatakta çıldırtacak en güzel fantezidir.

Cinsel Fanteziler

11. Farklı Yerlerde Bulunun

Her zaman yatak odasını kullanmayın ya da belli bir yeriniz olmasın. Örneğin salonda beraber olun ya da mutfağı kullanın. Farklı yerlerde olmak da seksin daha canlı olmasını ve tekdüzeliğin ortadan kalkmasını sağlar. Bunlara ek olarak farklı malzemeler de getirebilirsiniz. Yatak odanızda kalmak isteyebilirsiniz. Ama buraya bir masa ya da sandalye getirerek farklı bir yerdeymişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Bazı çiftler de gerilimi çok sever. Bu yüzden açık alanları, ortak tuvaletleri, arabaları tercih edebilir. Eğer siz de gerilim seviyorsanız bu yerleri de kullanabilirsiniz.

12. Dans Edin

Sekse başlamadan önce bir müzik açabilirsiniz. İsterseniz beraber dans edin, isterseniz siz dans ederken partneriniz izlesin. Her hareketiniz karşı tarafı çıldırtacaktır. Bu süreyi uzattıkça bekleme süresinin uzaması da partnerinizi sabırsız hale getirecek. Bu gibi yöntemleri birkaç kere kullandığınızda farkı göreceksiniz. Sizin her seksi hareketiniz karşıya yansıyacak. Bence bunu da bir denemelisiniz.

13. En Olmadık Anlarda Yavaşlayın Ya Da Durun

Özellikle seks sırasında belli bir ritminiz olmasın. Birdenbire hızlanın sonra birdenbire durun. Böyle yapıldığında partneriniz ani değişimlerden dolayı şaşkına uğrayacaktır ama aynı zamanda meraklanacaktır. Böylece o da bir sonraki hamlenizi heyecanla bekleyecektir. Aniden pozisyon değiştirebilirsiniz ya da birdenbire farklı bir şey deneyebilirsiniz. Belirsizlik iyi gelecektir.

14. Romantik Cümleler Fısıldayın

Listemin sonunda da romantik cümleler fısıldamanızı önereceğim. Hem öncesinde hem sonrasında söylediğiniz her cümle, tahrik edici olacaktır. Ama özellikle de kulağına fısıldadığınızda, nefesinizi hissetmek partnerinizi çıldırtacak. Eğer partnerinizi yatakta çıldırtacak 14 fantezi önerisi hoşunuza gittiyse hemen uygulamaya başlayın. Böylece ilişkiniz canlansın ve sınırlarınızı zorlayın. Birlikteliğinizin daha da güçlendiğini göreceksiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Gülden Metin
4 yıldır SEO uyumlu yazılar yazıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.