Caniliğin de Bu Kadarı! Hamile Arkadaşını Öldürerek Karnındaki Bebeğini Çalan Kadının Kan Donduran Hikayesi

Amerika’nın Texas eyaletinde yaşanan olayda 29 yaşındaki 2 çocuk annesi Taylor Parker, arkadaşı Regan Simmons-Hancock’ı canice öldürerek …

Caniliğin de Bu Kadarı! Hamile Arkadaşını Öldürerek Karnındaki Bebeğini Çalan Kadının Kan Donduran Hikayesi

Amerika’nın Texas eyaletinde yaşanan olayda 29 yaşındaki 2 çocuk annesi Taylor Parker, arkadaşı Regan Simmons-Hancock’ı canice öldürerek karnındaki bebeğini çaldı ayrıca hamilelik numarası yaptı! Bu korkunç olaya dair detaylar içeriğimizde…

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/news/arti…

Akıllara durgunluk verecek bu insanlık dışı cinayet, Amerika Birleşik Devletleri’nin Texas eyaletinde gerçekleşti.

29 yaşındaki Taylor Parker isimli cani kadın, 2020 yılının Ekim ayında 34 haftalık hamile arkadaşı Regan Simmons-Hancock’ı ayrıca daha doğmamış kızı Braxlynn Sage’i öldürdü!

Cenini kendisininmiş gibi göstermek için çalmak istedi!

www.facebook.com

Yetkililere göre Taylor Parker, erkek arkadaşı Wade Griffin’i kaybetmekten o kadar çok korktu ki; 10 ay boyunca hamile numarası yaptı. Devamında ise arkadaşı Renan Simmons-Hancock’ı öldürerek karnını kesti ayrıca içerisindeki cenini kesip çıkardı!

2 çocuk annesi Parker daha önce histerektomi, yani rahim alma operasyonu geçirdiği için çocuk sahibi olamıyordu.

Yetkililer, kendisinin bu gerçeği de erkek arkadaşından sakladığını düşünüyor.

Aynı zamanda Morton ayrıca Griffin soyadlarını da kullanan Taylor Parker idam cezasına çarptırılabilir!

www.facebook.com

Pazartesi günü çıkarıldığı mahkemede Parker, bebekle bağlantılı olarak işlediği cinayet, adam kaçırma ayrıca diğer cinayet dışı suçları kabul etmedi. Ancak suçlu bulunduğu taktirde şartlı tahliye edilmeksizin idam ya da ömür boyu mühebbet hapis cezasına çarptırılabilir.

Kendisi ve sahne cinsiyet açıklama partisi, sosyal medyada sahte kimlikle paylaşımda bulunmak ayrıca sahte ultrason sonuçları kullanmak sebebiyle de suçlanıyor.

Kendisi ‘üst düzey bir oyuncu.’

Geçtiğimiz pazartesi günü görülmeye başlanan davada Bölge Savcı Yardımcısı Kelley Crisp, jüri üyelerine yaptığı konuşmasında söze Parker’ın ‘üst düzey bir aktris’ olduğunu belirterek başladı.

‘Bu olay aylar aylar önce başladı. Geri dönüşü olmayan bir noktaya geldiğinde ise cinayet ile sonuçlandı.’

www.facebook.com

Parker’ın 34 haftalık hamile arkadaşı Regan’ı tamı tamına 100 kez bıçakladığı, devamında kafatasını çekiçle ezerek öldürdüğü ayrıca bebeği neşter ile keserek çıkardığı da belirtilen detaylar arasında!

Yetkililer, Taylor Parker’ın kucağında ölü bir bebek ile tek başına araba sürdüğünü ayrıca bebeğin göbek bağı hala bağlı olduğu için yeni doğum yapmış gibi görünmek amacıyla plasentayı kendi pantolonunun içerisine koyduğunu da iddia ediyor.

Ve Parker o sabah saat 9:37’de devriye atan bir polis ekibi tarafınca durdurulmuş ayrıca hastaneye götürülmeden önce bebeğe kalp masajı yaparken görülmüş.

Mahkemede inkar ediyor ancak sorguya alındığı o gün her şeyi itiraf etmiş!

Polisler tarafınca sorgulanan Parker, bebeği kendisinin doğurmadığını ayrıca kaçırmadan önce arkadaşı Regan’a saldırdığını söylemiş.

Cinayetin işlendiği gün erkek arkadaşına ‘Çocuğumu bugün doğurmak istiyorum.’ demiş!

Yine polisler tarafınca sorgulanan Parker’ın sevgilisi Wade Griffin, kendisi ile öğleden sonra doğum için sözleştiklerini de belirtiyor. Ve Parker’ın taşıyıcı annelik için 100 Bin Dolar gibi bir meblağyı gözden çıkardığı da söyleniyor.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı ayrıca düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın… ?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.