Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Burak Özçivit’in Moskova’da Hayranlarıyla Yaptığı Buluşma Büyük Tepki Topladı!

Geçtiğimiz günlerde Moskova’ya hayranlarıyla buluştuğu bir etkinliğe katılan Burak Özçivit eleştirilerin odağı oldu. Para için yemek yediği …

Burak Özçivit’in Moskova’da Hayranlarıyla Yaptığı Buluşma Büyük Tepki Topladı!

Geçtiğimiz günlerde Moskova’ya hayranlarıyla buluştuğu bir etkinliğe katılan Burak Özçivit eleştirilerin odağı oldu. Para için yemek yediği yorumları dolaşan ünlü oyuncuyla ilgili haberin detayı için; ????

Burak Özçivit sevenleriyle Moskova’da bir akşam yemeği etkinliğine katıldı.

Geçtiğimiz günlerde Moskova’ya fanlarıyla buluşmaya giden Burak Özçivit kadın hayranlarıyla yediği yemek büyük ilgi topladı. Yapılan akşam yemeğinde yemek sonrası hayranlarıyla bolca fotoğraf çekilen Burak Özçivit’in etkinlik devamında da birlikte olduğu kalabalık azalmadı.

Burak Özçivit daha öncesinde de buna benzer bir etkinlikte yer almıştı.

Geçtiğimiz yıllarda da buna benzer bir yemek etkinliğinde sevenleriyle bir araya gelen Burak Özçivit’in bulunduğu bu etkinlik de birçok kişinin tepkisini aldı. 2019 tarihinde Kuveyt’de lüks bir markanın davetinde kadın hayranlarıyla buşuşan Özçivit’in şimdi Moskova’daki hayranlarıyla buluşması gündem konusu oldu.

Moskova’da ünlü oyuncuya ilgi büyüktü.

Yapılan akşam yemeği etkinliğinden sonra da başındaki kalabalık devam ederken Özçivit, mekanın dışındaki kalabalık nedeniyle adım atmakta dahi zorlandı. Mekandan çıkan Burak Özçivit’in başında toplanan kalabalıktan çekilen ayrıca devamında paylaşılan bir video görüntüsü ünlünün eleştiri konusu olmasını da beraberinde getirdi.

Düzenlenen etkinliğe olumlu ayrıca olumsuz yönde birçok eleştiri geldi.

Yorumlarda Özçivit’in ‘para karşılığında’ yemek yediği ayrıca bunun yanlış olduğu yorumları olduğu gibi ünlü oyuncunun hayranlarıyla bir etkinlik olduğunu ayrıca bunun için para almasının olağan bir durum olduğunu beyan edenler de bulunuyor.

Akşam yemeği etkinliği devamında paylaşılan bir video görüntüsü ????

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.