Börek Tepsisini Kafasına Yemişti: Aynı Hırsız Yine Sahnede

Tekirdağ’da bir börekçiden para çalmaya çalışırken yakalanan ve dükkan sahibinin börek tepsisiyle dövdüğü hırsız, bir hafta sonra başka dükkan hırsızlık yaparken kameralara yakalandı. Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bir börekçiden para çalarken …

Börek Tepsisini Kafasına Yemişti: Aynı Hırsız Yine Sahnede

Tekirdağ’da bir börekçiden para çalmaya çalışırken yakalanan ve dükkan sahibinin börek tepsisiyle dövdüğü hırsız, bir hafta sonra başka dükkan hırsızlık yaparken kameralara yakalandı.

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bir börekçiden para çalarken kameralara ve iş yeri sahibine yakalanan şüpheli, börek tepsisinin kafasına yiyince bir anda afallamış ve hızla uzaklaşarak kaçmıştı.

👇

Şüpheli E.A. bu olaydan bir hafta kadar sonra aynı ilçede bu kez başka bir mahallede benzer bir yöntemle hırsızlık girişiminde bulunurken kameralara yansıdı.

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülere göre, E.A. adlı şüpheli girdiği motosiklet tamir dükkanında kimsenin olmadığını düşünerek içeri girdi. Bir süre etrafa bakan şüpheli daha sonra iş yeri çalışanının tezgah üzerinde duran cep telefonunu alarak uzaklaştı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.