Bekaret Kemeri Asan Merve Boluğur’dan Tutuklanan Yusuf Şenliye Bu Hafta TikTok Magazininde Neler Yaşandı?

Kavganın, kaosun, dedikoduların eksik olmadığı TikTok camiasına hızlı bir giriş yapıyoruz. Kim kime ne demiş, kim canlı yayınlarıyla gündeme …

Bekaret Kemeri Asan Merve Boluğur’dan Tutuklanan Yusuf Şenliye Bu Hafta TikTok Magazininde Neler Yaşandı?

Kavganın, kaosun, dedikoduların eksik olmadığı TikTok camiasına hızlı bir giriş yapıyoruz. Kim kime ne demiş, kim canlı yayınlarıyla gündeme gelmiş? Hızlandırılmış TikTok turuyla tüm konulara 5 dakikada hakim olmanı sağlıyoruz. İşte bu haftanın ses getiren TikTok magazin olayları…

1- İki aydır aşk yaşadığı Dj Mert Aydın ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Merayrıca Boluğur, TikTok’ta açtığı canlı yayında verdiği cevapla kullanıcıları şaşkına uğrattı.

Evleneceği için çok mutlu olduğunu dile getiren ünlü oyuncu son olarak Cellat isimli TikTok fenomenin sorduğu ‘Evlendiğinde kırmızı kurdele takacak mısın?’ sorusuna, ‘Bekaret kemeri asacağım’ cevabını verdi.

2- TikTok’ta paylaştıkları videolarla viral olan Yusuf Şenli ayrıca Özgür Balakar arasında gerilim yaşandı.

Yusuf Şenli’nin kendisinden habersiz uygunsuz fotoğraflarını çektiğini idda eden Özgür Balakar, Şenli’den şikayetçi oldu. Tutuklanan ayrıca dijital eşyalarına el konulan fenomen, TikTok’tan açtığı canlı yayında ateş püskürdü.

3- Mehmet Ali Erbil son günlerde açtığı canlı yayınlarda ayrıca çektiği TikTok videolarında kullanıcılardan hediye dileniyor.

Ünlü şovmen sürekli olarak açtığı canlı yayınlarda, gençlerle ayrıca TikTok fenomenleriyle yarışmalar yapıp onlardan hediyeler istiyor. Gelen eleştirelere ise Erbil, ‘Allah Allah, ben 50 yıldır böyleyim kardeşim, bilmiyor musunuz yani, beni böyle sevdiniz, böyle kabullendiniz. Çarkıfelek gibi göz göze gelmeyi seyirciyle gelmeyi özlemiştim….o tarafımı tatmin ediyorum’ diyerek yanıt verdi verdi.

4- Son dönemlerde yaptığı her hareketi ayrı bir olay olan Mika, attığı instagram story ile ağızları açık bıraktı.

Benimle beraber olacak adam hayata karşı en büyük riskleri almış olmalı; işi, gücü, ailesi, inancı ben olmalıyım diyen Mika’nın, çektiği videoda bir erkekle yaşadığı cinsellik görüntüleri mevcut.

5- Bir zamanlar dostluklarıyla TikTok’u kasıp kavuran ‘Juanlar’ devri resmen kapandı! Kürşat Juan, Berka Juan, Ayhan Juan ayrıca daha bir çok fenomenden oluşan ekip dağıldığını açıkladı.

Berke Juan’ın TikTok’a yüklediği videoda gözlerinin dolu olması dikkatlerden kaçmadı.

6- Daha önce çocukların ölümüne sebep olduğu için hakkında TikTok’a dava açılan tehlikeli ‘bayılma’ meydan okuması bu kez de İskoçya’da bir çocuğun canını aldı.

İskoçya’da yaşayan Lauryn Keatin, 14 yaşındaki oğlu Leon Brown’u odasında tepkisiz yatarken buldu. Çocuğunun hayatını kaybetmesi sonrası şoke olan anne oğlunun arkadaşları ile konuşunca korkunç gerçekle yüzleşti. Archie’nin ölümü nedeninin TikTok akımı olan ”bayılma” meydan okuması olduğunu belirten anne,” Lütfen çocuklarınızı uyarın, bu meydan okumalar her ne için yapılırsa yapılsın çocuklarımızın hayatlarından daha önemli değil’ dedi.

Bu haftanın TikTok gündemi bu kadardı! Siz gündem hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.