Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Bodrum’da Deprem mi Oldu? Ege’de Deprem Nerede Oldu?

AFAD ayrıca Kandilli Rasathanesi tarafınca son dakika deprem verileri açıklandı. Ege Deniz’inde meydana gelen deprem birçok ilden hissedildi …

Bodrum’da Deprem mi Oldu? Ege’de Deprem Nerede Oldu?

AFAD ayrıca Kandilli Rasathanesi tarafınca son dakika deprem verileri açıklandı. Ege Deniz’inde meydana gelen deprem birçok ilden hissedildi. Vatandaşları tedirgin eden depremler art arda yaşandı. Depreme dair detayları öğrenmek isteyenler arama motorlarına yöneldi. Peki deprem nerelerden hissedildi, kaç büyüklüğünde oldu? Haberin devamı için kaydırın…

Ege’de Korkutan Deprem

Afet ayrıca Acil Durum Müdürlüğü Deprem Dairesi ayrıca Kandilli Rasathanesi’nin açıkladığı verilere göre, Aydın’ın Kuşadası ilçesi açıklarında ilki 4,7 büyüklüğünde olan sarsıntının ardından 5,1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.

Ege Denizi açıklarında meydandana gelen deprem paniğe yol açtı.

AFAD tarafınca açıklanan son dakika verilerine göre; ilk deprem saat 12.56’da yaşandı. 4,7 büyüklüğündeki depremin derinliği ise 7,03 kilometre olarak ölçüldü. 13.10’da ikinci bir deprem meydana geldi. İkinci depremin büyüklüğü 5,1 olarak duyuruldu.

Deprem Nerelerden Hissedildi?

Aydın’ın yanı sıra İzmir ayrıca Muğla’dan da hissedilen depremlerin ardından halkın birçoğu evlerini terk edip sokağa döküldü.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer meydana gelen depremlerin ardından sosyal basın hesabından paylaşımda bulundu.

AFAD’ın Ege Deniz’inde meydana gelen depremlere dair paylaşımları

? ?

? ?

ETİKETLER: Deprem
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.