İzmir’de Taksiye Binen Bir Müşteri 62 Yaşındaki Taksicinin Başına Kaldırım Taşıyla Vurup Gasp Etmeye Çalıştı!

İzmir’in Karabağlar ilçesinde taksiye binen bir kişi, 62 yaşındaki taksici Selim Keleş’in başına kaldırım taşıyla vurarak gasp etmeye çalıştı. Dehşet dolu anların detayları içeriğimizde.👇 10 Ekim Salı günü akşam saatlerinde İzmir’in Karabağlar …

İzmir’de Taksiye Binen Bir Müşteri 62 Yaşındaki Taksicinin Başına Kaldırım Taşıyla Vurup Gasp Etmeye Çalıştı!

İzmir’in Karabağlar ilçesinde taksiye binen bir kişi, 62 yaşındaki taksici Selim Keleş’in başına kaldırım taşıyla vurarak gasp etmeye çalıştı. Dehşet dolu anların detayları içeriğimizde.👇

10 Ekim Salı günü akşam saatlerinde İzmir’in Karabağlar ilçesinde taksiye binen bir şahıs şoförü gasp etti.

62 yaşındaki taksici Selim Keleş’in anlattıklarına göre bahsi geçen şahıs taksiye binerek Gediz’e gitmek istediğini söyledikten sonra elindeki siyah poşetle taksinin arka koltuğuna oturmuş.

Gideceği yeri kendisi tarif eden gaspçı A.T., bir sokağa girdikten sonra ineceğini söylediğini ileten taksici tam taksimetreyi durduracakken kafasına taşla vurulduğunu söyledi.

Taksiciye vurmak için kaldırım taşı kullanan gaspçı, taksiyi soyma maksadıyla şoförle yumruk yumruğa kavga etti.

Saldırgan Selim Keleş’in direnişi sonucunda pes ederek taksiden inip olay yerinden uzaklaştı.

Dehşet dolu anlar taksinin araç içi kamerasına yansırken gaspçı kaçtıktan sonra Selim Keleş arkadaşlarına duyuru geçerek yardım istedi.

Elindeki görüntülerle polise giden 62 yaşındaki taksici şikayetçi olarak saldırgan A.T.’nin kısa süre içerisinde tutuklanmasını sağladı.

Dehşet dolu anları buradan izleyebilirsiniz👇

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.