Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Bekçilerin Gözaltına Aldığı Gencin Karakolda Şüpheli Ölümü…

Manisa’da dün gece bekçiler tarafınca gözaltına alınarak karakola götürülen 25 yaşındaki Orhan Azman şüpheli bir şekilde ölü bulundu. Azman’ın …

Bekçilerin Gözaltına Aldığı Gencin Karakolda Şüpheli Ölümü…

Manisa’da dün gece bekçiler tarafınca gözaltına alınarak karakola götürülen 25 yaşındaki Orhan Azman şüpheli bir şekilde ölü bulundu. Azman’ın atleti ile nezarethanede intihar ettiği aktarıldı. 

Manisa’nın Selendi ilçesinde yaşayan 25 yaşındaki Orhan Azman, arkadaşlarıyla gezerken bekçiler tarafınca gözaltına alındı.

Duvar’dan Osman Çaklı’nın haberine göre sabaha karşı aileye, Orhan Azman’ın karakolda kendini atletiyle asarak intihar ettiği bilgisi verildi. Baba Doğan Azman, oğlunun ölümünün şüpheli olduğunu ifade etti. Sabah serbest bırakılmasını beklediği oğlunun cenazesini almak için karakola giden baba Azman, görevliler hakkında suç duyurusunda bulunacağını ifade etti.

Baba ‘Şüpheli ölüm’ diyor…

Fotoğraf: Arşiv

Baba Azman yaşananları “Bekçiler şikayet üzerine oğlumun yolunu kesiyor, tartışma başlıyor. Bekçiler, Orhan’ı mukavemet gösterdiği için gözaltına alıp Selendi Karakolu’na götürüyorlar, sonra hastane işlemleri yapılıyor. Savcı ‘nezarette dursun, aklı başına gelsin’ diyor. Karakoldan ayrıldıktan sonra eayrıca gittim. Sabaha karşı oğlumun intihar ettiği söylendi. Cenazeyi almak için karakola geri gittim, otopsi yapılacağı söylendi. Fakat otopsi için henüz işlem yapılmadı. Cenaze bekletilmiş, detaylı bilgilendirme verilmiyor’ ifadeleriyle anlattı.

Baba Azman, olayda ihmal olduğunu öne sürerek oğlunun ölümünün şüpheli olduğunu düşünüyor. Karakolda gözetim altında tutulan bir kişinin intihar edemeyeceğini savunan baba Azman, karakol görevlileri hakkında suç duyurusunda bulunacak.

Öte yandan Orhan Azman’nın cenazesi bugün Adli Tıp’a gönderildi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.