Athena’ya ‘Yunan İsimli Şarkıcı’ Diyen Nevzat Tarhan, Gökhan Özoğuz Kendisine Yanıt Verince Tweet’i Sildi!

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Nevzat Tarhan, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla ünlü rock grubu Athena’yı hedef aldı. Sosyal medyayı aktif …

Athena’ya ‘Yunan İsimli Şarkıcı’ Diyen Nevzat Tarhan, Gökhan Özoğuz Kendisine Yanıt Verince Tweet’i Sildi!

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Nevzat Tarhan, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla ünlü rock grubu Athena’yı hedef aldı. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan grubun solisti ünlü şarkıcı Gökhan Özoğuz bunun karşısında sessiz kalmayarak, Tarhan’ın paylaşımına esprili bir yanıt verdi. Bunu gören Prof. Nevzat Tarhan Tweet’i sildi! Haberin devamı için kaydırın…

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Nevzat Tarhan sosyal medyada yaptığı paylaşımla gündeme geldi.

Daha öncesinde LGBTİ karşıtı söylemleriyle gündeme gelen ismin yeni hedefi Athena grubu olunca durum karşılıksız kalmadı.

Kendisi geçtiğimiz aylarda, “LGBT aktivizmi bence politik bir harekettir. Hiç Tıbbi bir hareket değildir. Psikiyatri ile psikoloji ile hiçbir ilgisi yoktur. Tamamen politik bir harekettir. Onun için bu politik bir hareket olduğu için politik hareketi onaylayıp onaylamamak politika belirleyicilerin işidir ayrıca vebal onlara aittir” açıklamasını yapmıştı.

Tarhan 30 Ağustos günü için yaptığı paylaşımda ünlü rock grubu Athena’yı eleştirdi.

Türkiye’nin sevilen gruplarından Athena ismini Yunan mitolojisindeki zeka, sanat, strateji, ilham ayrıca barış tanrıçasından alıyor.

Tarhan yaptığı paylaşımda “Yunan isimli şarkıcı içinden ‘kültürel olarak biz yendik’ diyordur” ifadelerini kullandı.

Prof. Nevzat Tarhan’ın bu Tweet’i üstüne “Athena” Twitter gündeminde en çok konuşulan konular arasına girdi. Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerden Gökhan Özoğuz grubun solisti olarak bu yoruma tepkisiz kalmadı.

Esprili dili ile tanınan Özoğuz, Tweet’i alıntılayarak “Hahahaahahahahahahahah. Hocam prozac mı?” yanıtını verdi.

Tarhan, Gökhan Özoğuz’un bu yanıtı üstüne yaptığı paylaşımı sildi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.