Anadolu Ajans (AA) Abonelik Ücretleri 2022

Anadolu Ajans (AA) Abonelik Ücretleri 2022

Bir internet gazeteniz mi var? Ya da sadece ajansların abonelik ücretlerinin ne kadar olduğunu mu merak ettiniz? İşte sizler için hazırladığımız bu yazıyı okuyun ve bilgilenin.  Şimdi sizlere bütün detaylarıyla Anadolu Ajansı abonelik ücretleri bu yıl için ne kadar oldu, konusundan bahsedeceğiz.

Bildiğiniz üzere haber ajansları herkese abonelik vermez. Belli şartları taşıyor olunması gerekiyor ve buna ek olarak ücretini de bilerek başvuru yapmalısınız. İşte Anadolu Ajansı abonelik ücretleri hakkında bilmeniz gereken bütün detaylar…

Anadolu Ajansı Abonelik Ücretleri

Anadolu Ajansı Abonelik Şartları

Eğer bir internet siteniz varsa ve medya alanında çalışıyorsanız diğer rakiplerinizden önde olmanız gerekiyor. İşte bunu da haber ajanslarına abone olarak başarabilirsiniz. Yerel haberlerinizin yanı sıra ajanslardan gelen haberleri de alarak sitenizde kullanabilirsiniz.

Peki AA için abonelik şartları neler?

  • Bir yayın aracınız bulunmalı.
  • Haber üretebiliyor olmalısınız.
  • Abonelik ücretini tam zamanında yatırmalısınız.
  • Haberleri kullanırken AA ibaresini mutlaka bulundurmalısınız.

Anadolu Ajansı aboneliği alacağınız zaman da sizlere gönderilen ‘Abonelik Sözleşmesi’ni imzalamanız gerekiyor.

Anadolu Ajansı Abonelik Ücretleri

Şimdi gelelim en önemli konumuza… Anadolu Ajansı abonelik ücretleri bu yıl için ne kadar oldu? Güncel verileri göz önünde bulundurarak; 850 TL+ KDV olduğunu söyleyebiliriz.

Abonelik süreniz boyunca Anadolu Ajansı’nın abone sayfasına girmeniz yeterlidir. Buradan sizlere gönderilen haberleri alabilirsiniz. bunlara ek olarak buradan gönderilen haberler teliflidir ve fotoğraflarıyla birlikte gelir.

Çok yönden faydasını görebileceğiniz bu ajanslara abonelik talebinizi nasıl oluşturabilirsiniz? İşte detaylar için bir sonraki başlığı okuyun.

Abonelik Talebi Nasıl Oluşturulur?

AA’dan abonelik talebi oluşturmak ise oldukça kolay.

  1. Arama motoruna ‘AA abonelik talep formu’ yazın
  2. Resmi sitesine tıklayın.
  3. Burada karşınıza form çıkacak. Hemen doldurun.
  4. Abonelik kapsamında nasıl içerikler istediğinizi belirtin…
  5. Bütün bilgileri kontrol ettikten sonra kaydet deyin.

Anadolu Ajansı’na gönderilen abonelik talebiniz firma tarafından incelenir. Sonrasında da size dönüş yapılır. Eğer olumlu olursa bilgileriniz istenir ve ödemeniz alınır. Böylece siz de medyanız için Anadolu Ajansı üyesi olmuş olursunuz.

İşte Anadolu Ajansı abonelik ücretleri bu yıl için bu şekilde belirlenmiştir. Aynı zamanda nasıl talep oluşturabileceğinizi de biliyorsunuz. Eğer AA’dan abonelik almak istiyorsanız sizlere söylediklerimizi yapmanız yeterlidir.

YAZAR BİLGİSİ
Gülden Metin
Ege Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum. 4 yıldır SEO uyumlu yazılar yazıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: SMM Panel - Canlı maç izle - Taraftarium24 - Justin tv izle - takipçi satın al - tanıtım yazısı - antalya haber - cialis - sosyalhane.com