Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Ali Babacan’dan Devlet Bahçeli’ye Sert Eleştiri: ‘Bu Memlekete Faydası Dokundu mu?’

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin Yozgat’ta yaptığı mitingde sahneye çıktı ayrıca konuşma yaptı. Ali Babacan, MHP lideri Devlet …

Ali Babacan’dan Devlet Bahçeli’ye Sert Eleştiri: ‘Bu Memlekete Faydası Dokundu mu?’

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin Yozgat’ta yaptığı mitingde sahneye çıktı ayrıca konuşma yaptı. Ali Babacan, MHP lideri Devlet Bahçeli’yi sert bir dille eleştirdi.

‘Öfke, nefret ayrıca şiddet’

Gazete Duvar’ın aktardığına göre; Ali Babacan Karaman’da yaşanan saldırı sonrası Devlet Bahçeli hakkında şunları söyledi;

Karaman il başkanımıza 8-10 kişilik bir ekip saldırıda bulundu. İl başkanımızın arasında olduğu 2 kişiyi ağır şekilde darp ettiler. Şu Bahçeli var ya Bahçeli… Bahçeli’nin bugüne kadar bu memlekete faydası dokundu mu? Ortağı olduğu her hükûmet ülkeyi krizlerin içine düşürdü. Bildiği tek şey: Öfke, nefret, şiddet. Bildiği başka bir şey yok. Bu ülkede milliyetçi hareketin bir ceremesini çekenler, bir de keyfini sürenler vardır. İktidar ortağı olarak devletin her türlü imkânı kullanıyor. Ancak, bir ayağı siyasetin içinde, bir ayağı şiddetin içinde.

Olayın üzerinden 2 gün geçti. Karaman’da kolluk kuvvetleri de adliye de ağır çekim çalışıyor. Biz bu konunun takipçisi olacağız. Bahçeli’nin ayrıca ortağının bu ülkeyi şiddete, öfkeye, nefrete sürüklemesine izin vermeyeceğiz. Erdoğan’a da birkaç sorum var: Siz kimlerle ortak olduğunuzun farkında mısınız? Sizin görmek istediğiniz Türkiye bu mu? Yoksa siz de şiddeti, ‘siyaset’ zannedenlerden misiniz?”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.