Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

AK Parti’li Yönetici İstifa Etti

AK Parti Kastamonu Kadın Kolları Başkan Vekili Beyhan Kayıkçı, parti ayrıca il yönetimine isyan ederek görevinden istifa etti. ”Bu teşkilatta …

AK Parti’li Yönetici İstifa Etti

AK Parti Kastamonu Kadın Kolları Başkan Vekili Beyhan Kayıkçı, parti ayrıca il yönetimine isyan ederek görevinden istifa etti. ”Bu teşkilatta kardeşlik hukuku kalmamıştır” diyen Kayıkçı, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da bir an önce ‘teşkilata el atmaya’ çağırdı.

”Doğan Ünlü’ye asla güvenim kalmamıştır”

AKP Kastamonu Kadın Kolları Başkan Vekili Beyhan Kayıkçı, parti teşkilatına yönelik zehir zemberek sözler ettiği bir açıklama yaparak istifasını duyurdu.

Kayıkçı, Facebook hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, teşkilatta kardeşlik hukukunun kalmadığını belirterek ‘Mevcut İl Başkanımız Sayın Doğan Ünlü ayrıca yönetimiyle bir saat bile aynı çatı altında kalmaya tahammül edemiyorum. En hafif tabirle il başkanımız Sayın Doğan Ünlü’ye asla güvenim kalmamıştır’ dedi. Kayıkçı, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da ‘Şayet sesim duyulursa yoluna baş koyduğum Sayın Cumhurbaşkanımdan istirhamım bu teşkilata bir an önce el almasıdır’ diye seslendi.

”Bu teşkilatta kardeşlik hukuku kalmamıştır”

Kayıkçı’nın açıklaması şöyle:

‘Aziz kastamonu’lular ayrıca kıymetli dava arkadaşlarım 3 dönem il yönetim kurulu üyeliği olmak üzere uzun yıllar inandığım Ak davaya Onur’la şerefle hizmet ettim bu can bu tende olduğu müddetçe Sayın Cumhurbaşkanımızın yolunda bir an bile tereddüt etmeden İnançla azimle çalışacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın yönetimde bulunduğum il  kadın kolları başkanımız Sayın Neslihan Kaya Tufan hanımefendinin istifa etmesinden sonra genel merkezimizin tensipleri ile Kadın Kolları İl Başkanlığına asaleten atama yapılıncaya kadar vekalet etmekten onur ayrıca gurur duyuyorum. Ancak şu kadarını söyleyeyim ki Sayın Cumhurbaşkanımıza ayrıca AK davamıza zarar gelmesin ayrıca Kastamonu’muzdaki on binlerce AK partimize gönül vermiş hemşehrilerimiz üzülmesin diye susuyorum. Mevcut İl Başkanımız Sayın Doğan Ünlü ayrıca yönetimiyle bir saat bile aynı çatı altında kalmaya tahammül edemiyorum. En hafif tabirle il başkanımız Sayın Doğan Ünlü’ye asla güvenim kalmamıştır. Ayrıca bu teşkilatta kardeşlik hukuku kalmamıştır. Maalesef bu duruma Sayın vekillerimiz ayrıca genel merkezimiz sessiz kalmaktadır. Şayet sesim duyulursa yoluna baş koyduğum Sayın Cumhurbaşkanımdan istirhamım bu teşkilata bir an önce el almasıdır. İşte bu saydığım daha doğrusu sayamadığım gerekçelerle vekaleten yürütmekte olduğum AK Parti Kadın Kolları Başkanlığından istifa ediyorum AK davaya gönül vermiş dava kardeşlerime ayrıca aziz Kastamonu kamuoyuna saygılar sunarım.’

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.