Airfryer Nedir? Ne İşe Yarar? En Kaliteli 3 Airfryer Markası

Airfryer Nedir? Ne İşe Yarar? En Kaliteli 3 Airfryer Markası

Airfryer nedir? Her yerde onları görüyoruz. Her markanın üretimini yaptığı ve son derece kullanışlı olan Airfryer nedir ve ne işe yarar? En kaliteli 3 Airfryer markası hangisi? Bu ürünle neler yapabiliyoruz?

Eğer bütün bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen okumaya başlayarak detayları öğrenebilirsiniz ve bir tane de siz almak istiyorsanız bu üç markadan birini seçebilirsiniz.

Airfryer Nedir ve Ne İşe Yarar?

Fritöz olarak da bildiğimiz ama ondan daha fazla pişirme seçeneğine sahip olan Airfryer, çok sayıda yemeği hazırlamaya yardımcı olan bir mutfak aletidir. Özellikle dondurulmuş gıdaları ve hamur işlerini hızlı bir şekilde pişirme konusunda mükemmel bir sonuç ortaya koyuyor.

Airfryer ne işe yarar dediğimizde sizlere şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Hızlı pişirmenizi sağlar.
 • Fırınlara göre daha az yer kaplar
 • Yemekleri daha az yağlı ve daha sağlıklı olarak pişirir
 • Çok sıkıştığınız zamanlarda imdadınıza yetişir.

İşte bütün bu faydaları sağlayan Airfryer aslında mutfakta tam bir yardımcıdır. Eğer denemek istiyorsanız sizlere önereceğimiz markalara bir göz atabilirsiniz.

En Kaliteli ve En İyi Airfryerlar

Airfryer denilince akla gelen türlü türlü güzel yemek ve kahvaltılık gelmektedir. Airfryer ile en çok yapılan yemek ve kahvaltılıkların başında tavuk, patates cipsi ve et ürünleri gelmektedir. Peki bu yemekleri yapabileceğiniz en iyi airfryerler hangileri? İşte tam olarak bu sorunun cevabını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Xiaomi Mi Smart Air Fryer

1. Xiaomi Mi Smart Air Fryer

Xiaomi marka olarak belki de son yılların en iyi markalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Telefondan robot süpürgeye kadar her alanda ürünleri olan marka Airfryer alanında da karşımızda. Xiaomi Mi Smart Air Fryer ısı ayarına ve zamanlayıcıya sahip. Aynı zamanda 3,5 litre hazne kapasitesine sahip olmasının yanı sıra gücü de 1500 W.  Fiyatı ise 2 bin 800 ila 3 bin 500 TL aralığında.

Gıdalarınızı yerleştirin ve zamanlayıcınızı ayarlayın. Hemen piştikten sonra da alın ve afiyetle yiyin. Marka olarak kesinlikle güvenebileceğiniz bir marka.

Schafer Fit Oven Airfryer

2. Schafer Fit Oven Airfryer

Schafer da son derece iyi markalardan birisi. Schafer Fit Oven Airfryer özelliklerine bakacak olursak şunları sıralayabiliriz:

 • 1900 W güce sahip
 • Bir hazneli ve kapasitesi ise 12 litre.
 • Çıkarılabilir haznesi bulunmuyor.
 • Zamanlayıcısı ve ısı ayarı var.
 • Fiyatı ise ortalama 6 bin TL civarında.

Eğer çok kalabalıksanız ve yaptığınız yemekler çok fazlaysa o zaman kaliteli bir marka olan Schafer tercih edebilirsiniz. Son derece mantıklı bir harcama yapmış olacaksınız.

Homend Airfryday 2502H

3. Homend Airfryday 2502H

Homend markası da çok karşılaştığımız marka olarak karşımızda. Homend Airfryday 2502H de çok fazla insan tarafından kullanılıyor ve beğeniliyor. Bu sebeple siz de ortalama bir fiyatta ürün arıyorsanız Homend markasını tercih edebilirsiniz.

Genel olarak özelliklere bakalım:

 • 1400 W gücü var
 • 5 litre hazne kapasitesine sahip ve 8 ayrı programı bulunuyor.
 • Çıkarılabilir haznesi ve aynı zamanda ısı ayarı da yapabiliyorsunuz.
 • Zamanlayıcıyı da kullanabilirsiniz.

Fiyatı ise ortalama 4 bin TL civarında. Diğer markalarla ve ürünlerle karşılaştırdığınız zaman Homend de oldukça işinize yarayacak bir Airfryer üretimi yapmış durumda.

İşte sizlere airfryer nedir ve ne işe yarar sorularının cevaplarını aktardık. Aynı zamanda üç önemli marka da önerdik ve bunlardan hangisini daha önce kullandıysanız onu tercih edebilirsiniz. Siteler arasında fiyat karşılaştırması yapmayı da unutmayın.

YAZAR BİLGİSİ
Gülden Metin
4 yıldır SEO uyumlu yazılar yazıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.