Acı Bal Yediği İçin Bayılan Ayıdan Oğlunu Satmak İsteyen Anneye… Haftalık Şaşırma Kotamızı Dolduran Haberler

Her hafta olduğu gibi bu hafta da ülke ayrıca dünya gündemi adına ilginç haberler barındırıyor. Bu haftada bayılan ayıdan çocuğunu satmak isteyen …

Acı Bal Yediği İçin Bayılan Ayıdan Oğlunu Satmak İsteyen Anneye… Haftalık Şaşırma Kotamızı Dolduran Haberler

Her hafta olduğu gibi bu hafta da ülke ayrıca dünya gündemi adına ilginç haberler barındırıyor. Bu haftada bayılan ayıdan çocuğunu satmak isteyen anneye kadar birçok ilginç haberi içerisinde barındıran bu içeriğe göz atabilirsiniz.

1. İstanbul’da kilmilği bilinmeyen 3 kişi önceden tehdit ettikleri adamın oğlunu gencin yüzüne sıktıkları biber gazı yardımıyla kaçırmaya çalıştılar. Çevre halkının da yardımıyla genç adam kaçırılmaktan kurtuldu.

2. Rusya’daki Nagiza isimli bir kadın ayrıldığı eşinin büyük oğlunu istememe sebebi ayrıca borçları dolayısıyla 7 yaşındaki oğlunu 4 bin sterline satmaya çalıştı.

3. Malezya’da bir kadın kaybolan eşini ararken kocasını başka bir kadın ile birlikte havaalanında yakaladı. Eşinin ders verdiği bir öğrencisi ile birlikte kaçmaya çalıştığı ortaya çıktı.

4. Çimdeki bir düğünde damat gelinin kendisini müstakbel eşinin eniştesiyle aldattığı görüntüleri tüm katılımcılara izletti. Gelinin damadı hamile ablasının eşiyle aldattığı görüntüler Çin medyasında da gündem oldu.

5. Öğrencisinden hamile kalan bir öretmen doğumunu insanlara ders niteliği taşıması adına okullarda canlı yayın olarak göstermek istediğini sosyal medyadan duyurdu.

6. İngiltere’de Cornwall bölgesinde cinsel ilişki sırasında çıkardıkları seslerle tüm mahalleyi rahatsız eden kişiler bölge halkı tarafınca polise şikayet edildi.

7. ABD’de 63 yaşındaki bir kadın yalnızca 500 kişide olan bir kalp rahatsızlığı sebebiyle 19 yılda tam 10 kez kalbi durduğu için ölüp dirildi.

8. Brezilyalı politikacı Valeria Maria de Santanais, seçim vaadi olarak insanlara kendilerini iyi hissetmeleri için kamu parası ile kalça ayrıca göğüs estetiği yaptıracağını söyledi.

9. Kıbrıs’ın Larnaka şehrinden Manchester’a hareket eden uçaktaki bir kadın yolcunun bir şeyler bağırarak soyunmaya başlamasının ardın güvenlik görevlileri müdahale etti ayrıca uçak zorunlu olarak Paris’e iniş yaptı.

10. Çavuşoğlu’nun yaptığı konuşma üzerine Türk bayrağını yakan Suriyeli muhaliflere sosyal medyadan ayrıca siyasi çevrelerden tepki geldi.

11. Bursa’da bir düğünde damada jartiyer giydirip tasma taktıkları görüntüler sosyal medyada gündem oldu. Video devamında damat açıklama yapıp bunun onlarda bir gelenek olduğunu belirtti.

12. Aydın’da bir anda üzerinde tutuşan kıyafetleri çıkartmak için çaba sarf eden bir adam bu esnada odunlukların üzerine düştü ayrıca yangın daha da arttı. 31 yaşındaki Gökhan Ç. bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

13. Antalya’da bir bankanın müdürünü rehin alan silahlı şahısın teslim olması için annesi getirildi ancak işe yamadı. Şahıs, 2 saatlik bir ikna konuşmasının ardından teslim oldu.

14. Cumhurbaşkanına zamanında Ömer El Beşir tarafınca hediye edilen 4 aslan yavrusuna ‘Dünya Aslanlar Gününde’ soğuk ayrıca buzlu kokteyller hazırlandı.

15. Düzce’de bir ayı arı kovanındaki acı balı fazla yiyince sarhoş gibi oldu ayrıca sonra bayıldı. Fazla acı bal yediği için bayılan ayı veterinere götürüldü.

16. Norveç’te bir fenomen haline gelen deniz aygırı Freya, gelen turistlere zarar verdiği gerekçesi ile öldürüldü.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.