5 Eylül Hava Durumu: Hangi İllerde Yağış Var? Hava Nasıl Olacak?

Eylül ayının gelmesi ile birlikte sıcaklıklar düştü. Havanın nasıl olacağını merak eden vatandaşlar hava durumunu araştırmaya başladı …

5 Eylül Hava Durumu: Hangi İllerde Yağış Var? Hava Nasıl Olacak?

Eylül ayının gelmesi ile birlikte sıcaklıklar düştü. Havanın nasıl olacağını merak eden vatandaşlar hava durumunu araştırmaya başladı. Meteorolojiden yapılan açıklamaya göre yurdun belirli bölgelerinde sağanak yağış bekleniyor. Peki 5 Eylül Pazartesi hava nasıl olacak? İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün hava tahmin raporu.

5 Eylül Pazartesi Hava Durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün açıkladığı son hava tahmin raporuna göre yurdumuzun kuzey kesimlerinde yağış beklenirken, güney bölgelerde hava biraz da olsa serinliyor. Karadeniz, Marmara’nın iç kesimlerinde ani sağanak yağışların etkili olması bekleniyor. Özellikle Samsun, Giresun ayrıca Sinop’un çevresinde gök gürültülü sağanak yağışın beklenmesine karşın Meteoroloji Genel Müdürlüğü sel, su baskını gibi olumsuzluklara karşı vatandaşları uyarıyor.

5 Eylül Pazartesi İstanbul Hava Durumu

İstanbul’da gün içerisinde hissedilen en yüksek sıcaklığın 24 derece olması beklenirken, en düşük sıcaklık ise 21 derece. Akşam saatlerine kadar gün içerisinde aralıklı olarak ani yağışların olması bekleniyor.

5 Eylül Pazartesi Ankara Hava Durumu

Ankara’da vatandaşları sıcak bir gün bekliyor. Hissedilen en yüksek sıcaklığın 28, en düşük sıcaklığın ise 19 derece olması tahmin ediliyor.

5 Eylül Pazartesi İzmir Hava Durumu

İzmir’de sıcak ayrıca rüzgarlı bir gün vatandaşları bekliyor. Gün içerisinde hissedilen en yüksek sıcak 33, en düşük sıcaklık 23 derece. Rüzgarın gün boyu etkisini devam ettirmesi bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden Orta Karadeniz İçin Uyarı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden Marmara İçin Uyarı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.