15 Eylül Perşembe Hava Durumu: Bugün Hava Nasıl Olacak? Hava Sıcaklığı Yükseliyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, her hafta hava durumu tahmin raporunu yayınlıyor. Vatandaşlar, ülkenin birçok yerinde görülen yağışlı havanın devam …

15 Eylül Perşembe Hava Durumu: Bugün Hava Nasıl Olacak? Hava Sıcaklığı Yükseliyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, her hafta hava durumu tahmin raporunu yayınlıyor. Vatandaşlar, ülkenin birçok yerinde görülen yağışlı havanın devam edip etmeyeceğini merak etmeye başladı. Meteoroloji sıcaklıkların bugünden itibaren artacağını ayrıca mevsim normallerinin üstüne çıkacağını belirtti. Peki 15 Eylül Perşembe hava nasıl olacak? İşte 15 Eylül Perşembe il il hava durumu raporu…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafınca yayınlanan son raporuna göre ülkenin kuzey, iç ayrıca doğu kesimlerinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

Ancak Doğu Akdeniz, Batı Karadeniz, Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz ayrıca Doğu Anadolu bölgelerinin batısı ile Tokat çevrelerinin yağışlı olacağı tahmin ediliyor. Yağışların Doğu ayrıca Orta Karadeniz kıyılarında kuvvetli olması bekleniyor.

15 Eylül Perşembe Hava Nasıl Olacak?

Birkaç gündür pek çok bölgede görülen yağışların devam edeceği belirtildi. Özellikle Samsun’un doğusu ile Giresun ayrıca Ordu çevreleri, Trabzon’un batı ilçeleri, Rize’nin geneli, Artvin’in doğusunda kuvvetli yağış bekleniyor.

15 Eylül Perşembe Ankara Hava Durumu

15 Eylül Perşembe günü Ankara’da havanın parçalı bulutlu geçmesi bekleniyor. En düşük sıcaklığın 13, en yüksek sıcaklığın ise 29 derece olacağı tahmin ediliyor.

15 Eylül Perşembe İstanbul Hava Durumu

15 Eylül Perşembe günü İstanbul’da havanın parçalı ayrıca az bulutlu geçmesi bekleniyor. En düşük sıcaklığın 19, en yüksek sıcaklığın ise 27 derece olacağı tahmin ediliyor.

15 Eylül Perşembe İzmir Hava Durumu

15 Eylül Perşembe günü İzmir’de havanın az bulutlu ayrıca açık geçmesi bekleniyor. En düşük sıcaklığın 20, en yüksek sıcaklığın ise 33 derece olacağı tahmin ediliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.