Zeynep Bastık Yeni Bir Aşk mı Yaşıyor? Bomba İddia!

Zeynep Bastık Yeni Bir Aşk mı Yaşıyor? Bomba İddia!

Yaptığı müzik tarzı ve sesi ile birlikte müzik listelerini kasıp kavuran, görünümü ile de pek çok kişiyi kendisine hayran bırakan Zeynep Bastık ile ilgili yeni aşk yaşadığı iddiaları gündeme geldi. Geçen akşam Şişli’de bir mekandan ayrılırken yeni sevgilisi de ilk kez kameralara yakalandı.

Yeni Bir Aşk mı Başladı?

Başarılı şarkı çalışmaları ile birlikte pek çok kesim tarafından dinlenen ve sevilen Zeynep Bastık, özel yaşamıyla da fazlasıyla merak uyandırıyor. Geçen yaz aylarında “Biz eş olmayı beceremedik” diyerek Tolga Akış’tan boşanan Bastık, o tarihten itibaren özel yaşamıyla ilgili neredeyse ketum davranıyordu.

Ancak geçtiğimiz akşam Şişli’deki bir mekandan çıkarken Bastık’ın yanında yeni sevgilisinin olduğu iddia edildi. Bu isim ise Dj Artz olarak tanınan, 33 yaşındaki müzik yapımcısı Efe Çelik. Özellikle Çelik, Ezhel’in ünlü olmasında büyük rol oynuyor.

Efe Çelik daha önceden de Farah Zeynep Abdullah ile sevgili olmuş, birliktelikleri yaklaşık 8 ay sürmüş ancak geçen sene ayrılmışlardı. Bastık ve Çelik’ten aşkları hakkında ise henüz açıklama gelmedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.