Yine Yayın Sırasında Aradılar! İlber Ortaylı Neden Hala Tuşlu Cep Telefonu Kullandığını Açıkladı

Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın katıldığı bir yayında yine telefonu çaldı. Telefonu kapatmak için cebinden çıkaran İlber Ortaylı, neden hala tuşlu telefon kullandığı sorusuna ise şu yanıtı verdi: ‘Bu çok daha kolay, ulaşılamaz. İstemiyorum ya ben …

Yine Yayın Sırasında Aradılar! İlber Ortaylı Neden Hala Tuşlu Cep Telefonu Kullandığını Açıkladı

Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın katıldığı bir yayında yine telefonu çaldı. Telefonu kapatmak için cebinden çıkaran İlber Ortaylı, neden hala tuşlu telefon kullandığı sorusuna ise şu yanıtı verdi: ‘Bu çok daha kolay, ulaşılamaz. İstemiyorum ya ben sevmiyorum yenilikleri. Teknoloji ile çok mesafeliyim.’

Sözcü TV’de Simge Fıstıkoğlu’nun “Bayram Sohbetleri” programına katılan ünlü tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın yinen yayında telefonu çaldı.

İlber Hoca, sürekli lüzumsuz yere gelen aramalardan dert yanarken, Fıstıkoğlu, eski model tuşlu bir telefon kullandığı görülen Ortaylı’ya neden yeni modele geçmediğini sordu.

İlber Ortaylı, söz konusu soruyu “Bu çok daha kolay, ulaşılamaz. İstemiyorum ya ben sevmiyorum yenilikleri. Teknoloji ile çok mesafeliyim” diye yanıtladı.

İşte o anlar 👇

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.