Birçok Sektörden XML Veren Firmalar

Birçok Sektörden XML Veren Firmalar

XML veren firmalar: Küresel ticarette zirveye oturan e-ticaret sektörü ülkemizde de yaygın şekilde işleyişini sürdürmektedir. Ancak dünya çapında e-ticaretin bir iş kolu olarak yaygın şekilde kullanılan XML bayilik sistemi ülkemize henüz yeni giriş yapmıştır. Bu da girişimcilik yapmak için fikir arayanlara yeni bir fırsat anlamına gelmektedir.

XML bayilik sistemi dropshipping de denilen bir tedarik zinciri hizmetidir. Büyük ve tanınmış markalar da dahil olmak üzere başka şirketlerin ürünlerini kendi online kanalınız üzerinden satışa sunarak, hem stoksuz satış yapma avantajını hem de komisyon kazanç sisteminden yararlanma hakkını elde edersiniz.

Şirketlerle yapılan anlaşmalar sonrası onların ürünlerinin satışlarını yaptığınız her işlem için komisyon kazancı elde ederek ticaretinizi büyütebilirsiniz. Birçok alanda ürün ve hizmet satışı gerçekleştiren firmalar XML bayiliği vermek için başvuru kabul etmektedir. En çok kazandıran XML bayilik sektörleri ve bayilik veren firmalar şunlardır:

XML Veren Firmalar

1. Bebekhediye.com

Perakende fiyatına sattığınız ürünün fabrika satış fiyatını markaya ödedikten sonra kalan kârı kazancınıza eklediğiniz bu sistemde birçok siteye XML bayilik veren markalardan biri bebekhediye.com markasıdır. Bebek kıyafetleri ve ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin çok rağbet gördüğü bu markadan bayilik alarak e-ticarette stoksuz satış ve kargo bedeli olmadan ürün gönderiminin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

2. Erbilden

Giyim sektöründe XML bayilik avantajı sunan bir markadır. Müşteri portföyü geniş bir marka olduğundan bayilik alan kişilerin satış sorunu yaşamadığı bilinmektedir. Firmanın geniş kitlesinden de yararlanarak kendi platformunuzda ürünlerin satışını yapabilirsiniz.

3. Twister

Kıyafet üretimi ve moda sektöründeki başarısıyla adından söz ettiler Twister markası da XML bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Tekstil sektörüne karşı bitmek bilmeyen ilgiden faydalanarak ve böyle güçlü bir markanın kitle avantajıyla kazançlı bir tercih yapabilirsiniz.

4. Technomodel.com

İnternet çağının teknik gereç fenomeni olan bu markanın XML bayiliğini alanlar bilgisayar ürünlerinin satışından yüklü kazançlar elde etmektedir. Bayilik fikri arayan ve geniş kitlelere ulaşmak isteyenler için verimli bir seçenek olarak XML bayilik sektöründe yerini almıştır.

5. Bigpoint

Teknoloji ürünlerinin satışında öncü bir diğer marka da Bigpoint’tir. XML bayilik sistemine yeni giriş yapan marka ile anlaşarak ürünlerini sitenizde sergileyip satabilirsiniz. Kazançlı girişimcilik hareketlerinden biri olarak her geçen gün büyüyen XML bayilik sisteminde Bigpoint de bayilikleriyle daha fazla kitleye ulaşmayı başarmıştır.

6. Jibau

Ev tekstil ürünleri mağazaları arasında XML bayiliği veren ilk marka Jibau’dur. Bu hamlesiyle müşteri kitlesini oldukça genişleten şirket, bayilik alan temsilcilerine de yüklü kazançlar sağlamıştır. Bayilik almayı düşünen girişimciler için oldukça iyi bir seçenektir.

7. Gumush

Bijuteri markaları arasında her geçen gün daha fazla parlayan ve hacmini büyüten Gumush markası da XML bayilik veren firmalar arasındadır. Takı sektöründe geleceği e-ticarette görenler için avantajlı bir yatırım olarak değerlendirilmektedir.

8. Ebijuteri

Takı, aksesuar ürünleri denilince online platformlar arasında en çok tercih edilen markalardan biri olan Ebijuteri, yakın zamanda XML bayilik vermeye başlamıştır. Ürünlerini kendi kitlesi dışındaki kullanıcıların da almasını ve marka değerini yükseltmeyi amaçlayan firma bayilik verme konusundaki adımlarını hızlandırmıştır.

9. Mykitchen

Mutfak gereçleri kapsamında ihtiyaç duyulan her ürün için üretim yapan firma XML bayilik veren firmalardan biridir. Ev tipi kullanıma ek olarak büyük çaplı restoran ya da kafe mutfaklarının gereçlerini de temin edebilen müşteriler sayesinde XML bayiliğinden en fazla para kazandıran seçenekler arasında yer almaktadır.

10. Avantaj Kozmetik

Kozmetik sektörünün dünya üzerindeki artan talebi ülkemizde de etkisini göstermiştir. Neredeyse her kozmetik markasının kazanç sağladığı bu sektörde XML bayiliği almak oldukça kazançlı bir yatırımdır. Avantaj kozmetik de bayilik veren güçlü kozmetik markalarından biridir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.