Ünlüler Yardım Kampanyasına Destek İçin Uğraşıyor

Ünlüler Yardım Kampanyasına Destek İçin Uğraşıyor

AHBAP Derneği tarafından başlatılan kampanyanın daha fazla kişiye ulaşması adına ünlü isimler de seferber oldular. Bu kapsamda başta Haluk Levent olmak üzere Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Kenan İmirzalıoğlu, Oktay Kaynarca, İrem Helvacıoğlu ve Kıvanç Kasabalı telefonun başına geçerek gelen yardımları aldılar.

Ünlüler Seferber Oldular

AHBAP Derneği’nin organize ettiği yardım kampanyasına daha fazla katılım sağlanması için çalışmalar sürüyor. İstanbul’daki ofislerinde bir araya gelen ünlüler yapılan yardımları koordine etmek için çalışmalar yürütüyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Levent: “Sağ olsunlar dostlarım geldiler. Birçok yerle pazarlık yaptık. Çünkü yüklü alımlar yapıyoruz. Bölgeye hemen göndereceğimiz ilk etapta 2 bin çadırı hemen ayarladık. TIR’larımızı bölgeye gönderiyoruz. Kıvanç Kasabalı burada, Özge Özpirinçci burada yurt dışıyla görüşüyor çok iyi İngilizcesi var Allah’tan. Sevgili Kenan İmirzalıoğlu güneş panelleriyle ilgili görüşüyor, sevgili Kıvanç Tatlıtuğ TIR’ların bölgeye nasıl girebileceğiyle ilgili yetkililerle görüşüyor. Sevgili Oktay Kaynarca sabahtan beri saçını başını yoldu. Elinden gelen her şeyi, herkes yapıyor. AHBAP’lar da burada. Gelişmeleri tekrardan haber vereceğiz,” şeklinde yaptıkları çalışmalardan bahsetti ve çalışmaların sürdüğünü belirtti.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.