Ünlüler Deprem İçin Taziye Mesajları Yayınladı

Ünlüler Deprem İçin Taziye Mesajları Yayınladı

Türkiye bugün Doğu ve Güney bölgelerinde meydana gelen depremler ile büyük bir felaket yaşıyor. Çok fazla binanın ve insanın etkilendiği depremler büyük acılara sebep olurken ünlüler de olayla ilgili olarak açıklamalarda bulundular.

“Geçmiş Olsun Canım Ülkem”

Ünlü oyuncu Hülya Koçyiğit yayınladığı mesajda: “Yüreğim yanıyor. Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve birçok ilde hissedilen, hasara neden olan bu büyük depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Can kaybının artmaması için dua ediyorum. Geçmiş olsun canım ülkem,” ifadelerini kullandı.

Ünlü pop yıldızı Tarkan da: “Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve tüm bölgeyi etkileyen depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim. Çok üzüldüm. Çok geçmiş olsun…” dedi.

Türkan Şoray ise: “Yine yastayız… Ülkemizin Güneydoğusu’nda meydana gelen depremden dolayı kaybettiklerimize Allah’tan rahmet diliyorum, yakınlarına sabırlar diliyorum. Dualarım yardım bekleyenlere, kalbim yüreğim onlarla beraber…” paylaşımında bulundu.

Ünlü piyanist Fazıl Say ise: “Bu sabah acı bir haber ile uyandık, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde çok büyük bir deprem. 7,4 şiddetinde. Pek çok ilde hissedilmiş. Halkımız için tek yürek olma ve yardımlaşma günleri…” ifadelerini kullandı.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.