Udemy Premium Hesapları – Udemy Hesap Paylaşımı

Udemy Premium Hesapları – Udemy Hesap Paylaşımı

Udemy free premium konumuz ile, ücretli kurslarla ders veren, Udemy premium hesaplarını ücretsiz olarak sunuyoruz. Udemy Premium ile premium seslere erişebilirsiniz ve biz kesinlikle ücretsiz olarak sunuyoruz. Udemy, farklı eğitim dallarında yaklaşık 40 bin + kurs sunmaktadır. Dolayısıyla, Udemy’nin çevrimiçi öğretmen olduğunu söyleyebiliriz. Udemy, dünyanın herhangi bir yerindeki herkesin hemen hemen her konuda bir ders alabileceği veya öğretebileceği bir çevrimiçi pazardır. Kursları, istediğiniz her yerden izleyebilirsiniz ve indirerek İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.

Udemy’nin misyonu, herkes için erişilebilir, uygun maliyetli, basit ve esnek bir eğitim sunarak talep üzerine öğrenmeyi güçlendirmektir. Böylece, ister kariyer gelişimi ister kişisel ilgi için olsun, kendi sınırlarınızda sınırsız potansiyelinizi gerçekleştirebilirsiniz. Udemy kursları tamamen isteğe bağlıdır, bu da sizi ilgilendiren ve kendi hızınızda öğreneceğiniz derslere kayıt olabildiğiniz anlamına gelir. Kayıt olduktan sonra, ömür boyu erişime sahip olursunuz. Bu, derslerin süresinin asla bitmeyeceği anlamına gelir. Bir kurstan memnun değilseniz, kursu satın aldığınız tarihten itibaren 30 gün içinde para iadesi talep edebilirsiniz.

Udemy’de Dersleri Nasıl Öğretiyorlar?

Udemy üzerine kurslar çeşitli derslerden oluşan bölümlere ayrılır. Bu, tek bir derste birkaç dersin olduğu anlamına gelir. Udemy eğitmenleri derslerini nasıl öğrettiklerini seçebilir ve çoğunda video, ses, sunum ve belgelerin bir karışımını içerir. Bunların ders panosu içinde neye benzediğini anlamak için, ders ikonuna göz atın.

Hiç derslerin altındaki küçük simgelerin ne için olduğunu merak ettiniz mi? O zaman doğru yerdesin! Udemy’yi harika yapan şeylerden biri de, eğitmenlerin videolardan PowerPoints’e kadar çeşitli şekillerde ders verebilmeleridir. İşte her simgenin kısa bir açıklaması:

Udemy Kurs Türleri Nelerdir?

İş ve girişimcilik, programlama, akademisyenler, sanatlar, sağlık ve kondisyon, dil, müzik, teknoloji, oyunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere, çok çeşitli kategorilerde kurslar alabilirsiniz. Sonsuz fırsatları yakalayabilirsiniz! Herkes Udemy hakkında öğretebileceğinden, eğitmenler her gün materyal ekliyorlar, bu yüzden Udemy’yi sık sık kontrol etmeyi unutmayın.

Udemy Ücretsiz Premium Kursları İndirme!

Ödeyemeyenlere en iyi (ücretli) kurslarından bazılarını ücretsiz veriyoruz. Buradan indirebilir ve izleyebilirsiniz (premium hesabımızı kullanarak). Sadece indirme düğmesine tıklayın ve yönlendirileceksiniz. Kursları halihazırda gelen kullanıcı talebi doğrultusunda güncelleyeceğiz ve aynı zamanda bazı en iyi kursları da ekleyeceğiz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız, ancak yorum olarak istemiyoruz.

Not:

Hesaplar güncel olarak aşağıdaki bağlantılara eklenmektedir. Sürekli takip ederek, dilediğiniz hesabı alıp kullanabilirsiniz. Ancak, şifreleri değiştirmemeniz gerekiyor, bu listeyi herkes yararlansın diye yapıyorum. Hesaplara giriş yapılamaması durumunda yorumlar kısmından bizi bilgilendirmeniz yeterli.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al