Ücretsiz Dizi, Film ve Maç İzlemek! 5 Site Önerisi

Ücretsiz Dizi, Film ve Maç İzlemek! 5 Site Önerisi

Son dönemde dijital dünya yayıncılığının televizyon yayıncılığının önüne geçmesiyle birlikte hemen her türden içeriğe dijital dünya üzerinde ulaşmak mümkün hale gelmiştir. Özellikle ücretsiz diziler, filmler, belgeseller ve spor yayınları günümüzde izleyiciler tarafından en çok tercih edilen içeriklerdir.

Her ne kadar tüm bu içerikleri yasal olarak üreten ve belli bir aylık ücret karşılığında hemen herkesin kolaylıkla üyelik satın alabileceği platformlar bulunuyor olsa da Netflix benzeri ücretsiz platformlar da yine dijital dünya üzerinde kendisine yer bulmuştur. Bu listemizde sizlere ücretsiz film, dizi veya maç izlemek için sitelerden bahsedeceğiz…
fifabahis
Ücretsiz Film ve Maç İzlemek

Ücretsiz Film ve Maç İzlemek

Herhangi bir üyelik ücreti talep etmeyen bu platformların bazıları sadece maç yayınları, bazıları ise sadece film, belgesel ya da dizi içerikleriyle dikkat çekmektedir. Aynı zamanda tüm platformlar tarafından sunulan içeriklerin bir arada bulunduğu IP TV hizmetlerinin de günümüzde yaygın olarak kullanıldığı belirtilmelidir. İşte tüm yayınları ve yapımları ücretsiz izlemek isteyenler için alternatif platformlar;

1. SelcukSportsHD

Netflix dizileri ücretsiz sitesi olarak faaliyet gösteren platformlar arasında günümüzde en yaygın olarak bilinen ve tercih edilen platformların başında gelen SelcukSportsHD aynı zamanda düzenli olarak gerçekleştirdiği canlı maç yayınlarıyla da adından hayli söz ettirmiştir.

Türkiye Futbol Süper Ligi’nde oynanan futbol müsabakalarına ücretsiz ve yüksek kalitede erişerek izlemek isteyenlerin yıllardır en uğrak noktası olan platform, günümüzde de aktif olarak faaliyetlerini ücretsiz şekilde sürdürmektedir.

2. Biton TV

Pek çok farklı belgesel, dizi ve film içeriğine sahip olan ve tüm bu içerikleri tamamen ücretsiz olarak sunan Biton TV Netflix gibi platformlar ücretsiz kategorisinde önemli düzeyde olanakları kullanıcılarla buluşturmuştur. Son derece basit ve kolay bir kullanım avantajı da vadeden platforma giriş yaparak birçok içeriğe kolaylıkla erişim sağlanabilir.

3. Vudu

Her ne kadar günümüzde popüler olan dizi, film ve belgesel yayını yapan dijital içerik üreticilerinin ürünlerine yer vermiyor olsa da Vudu, birçok filme ve diziye kolaylıkla ve tamamen ücretsiz şekilde ulaşılabilecek bir adrestir. Dikkat çekici içeriklerin yer aldığı platformda farklı tarzdan filmler ve yeni içeriklerinde izlenebilmesi mümkündür.

4. Jojobet TV

Yapmış olduğu maç yayınlarıyla dikkat çeken ve yine son dönemde Türkiye Futbol Süper Ligi’nde oynanan hemen her müsabakayı tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına sunan Jojobet TV, sadece bir maç yayını adresi değildir. Aynı zamanda son derece komplike içeriklere de ev sahipliği yapan platformda hemen her tarzdan içeriğin izlenebilmesi mümkündür.

5. Taraftarium24

Daha çok ücretsiz olarak maç yayınları izlemek isteyenler tarafından tercih edilen ve yıllardır sunmuş olduğu hizmetlerle ön plana çıkan Taraftarium24 aracılığıyla pek çok ulusal ve uluslar arası yayına ulaşmak mümkündür.

Sadece maç dönemlerinde yayını olmayan platformda canlı yayın akışlarına günün her saati erişilebilir. İçerikler konusunda diğer platformlara oranla daha kısır sayılabilecek Taraftarium24, belirtilmiş olduğu gibi daha çok spor yayınlarıyla adından söz ettirmiştir.

Justin TV

Yine yapmış olduğu maç yayınlarıyla dikkat çeken platformlardan olan Justin TV bünyesinde sadece spor müsabakaları için canlı yayınlar bulundurmaz. Aynı zamanda platform Netflix benzeri ücretsiz platformlar arasında kendisine yer bulmuştur. Pek çok farklı içeriği açık bir biçimde kullanıcılarıyla paylaşan platformlar bazı durumlarda farklı eklentilerle yayın hayatına devam etmektedir.

Justin TV hakkında araştırma yaparak güncel platformun tespit edilmesi ve talep edilen içeriklere ulaşmak adına farklı yöntem ve kanalların benimsenmesi gerekebilir. Dolayısıyla Justin TV diğer platformların sağladığı olanaklardan farklı olarak bazı zorlayıcı durumlar içerir.

Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan platform aynı zamanda kullanıcıların yayın başlatabildiği ya da video içerikler yükleyebildiği devasa bir ekosisteme de ev sahipliği yapmaktadır

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.