Twitter’da Sedat Peker – Levent Göktaş Restleşmesi

Necip Hablemitoğlu suikastının firari şüphelisi emekli Albay Levent Göktaş adına açılan Twitter hesabından yapılan açıklamalara Sedat Peker …

Twitter’da Sedat Peker – Levent Göktaş Restleşmesi

Necip Hablemitoğlu suikastının firari şüphelisi emekli Albay Levent Göktaş adına açılan Twitter hesabından yapılan açıklamalara Sedat Peker cephesinden çok sert yanıt geldi.

Göktaş adına açılan hesabın kendisine ait olmadığı, Fethullahçıların ya da takipçi peşindeki birilerinin kontrolünde olduğu iddiaları da dile getiriliyor.

Kısa bir süre önce Levent Göktaş adına açılan Twitter hesabından ‘önemli açıklamalar yapacağım’ denilerek bazı paylaşımlar yapıldı.

Ancak o açıklamalar gelmedi. Onun yerine Sedat Peker’e yönelik bazı ifadeler kullanıldı.

Hesaptan dün yapılan paylaşımda ‘Şunu aklınızdan çıkarmayın beni Sedat Peker ile karıştırmayın! Devlet denilen aygıtı başınıza geçiririm! Ben yanarsam Siz de yanarsınız net!’ denildi.

“Kimsin lan sen yavşak?”

Bu açıklamaya Sedat Peker’in medya danışmanı olarak bilinen Emre Olur’dan çok sert yanıt geldi. Peker de Olur’un yanıtını ‘Deli Çavuş’ adlı hesabından retweet etti.

Olur’un paylaşımları şöyle:

1-) Biraz önce @halktvcomtr’yi seyrederken Levent Göktaş’a ait olduğu söylenen bir açıklamadan bahsediyorlardı. Orda bir kelime canımı sıktı “Beni Sedat Peker’e benzetmeyin devleti başınıza yıkarım” demiş. Levent abi eğer bu sözü sen söylemediysen şimdi söyleyeceklerimden…

2-) …dolayı kusura bakma. Beni Sedat Peker’le karıştırmayın demek ne demek ? Kimsin lan sen yavşak, Ankara’ya geldiğimde görüşmelerimizde yarım metre arkamdan yürüdüğün gerçekliği ortadayken beni Sedat Peker’le karıştırmayın demek ne demek ? Benim ilgi alanımda…

3-) …değildin. Ancak emin ol şimdi radarıma girdin. Yaşar Baba vasıtasıyla bana teklif ettiğin para ile ortadan adam kaldırma tekliflerini de seçimlere 2 ay kala çekeceğim videolarda da konuşacağız. Kimsin lan sen beni Sedat Peker ile karıştırmayın diyorsun?

4-) Ulan tüm dünya öğrendi de sen öğrenemedin mi? Dostlarımla eşit olmayı kabul ederim üstünlük taslamam ancak kimsenin beni küçültmesine izin vermem.Kibrit kutusuna girmeye hazır ol. Seni de kibrit kutusuna sokacam. SÖZ NAMUS GÖRECEKSİN. Zekaya saygı duymayı sen de öğreneceksin’

????

Göktaş’a ait olduğu söylenen Twitter hesabı bu tarz paylaşımlar yapmaya başladı. Pek çok kişi hesabın takipçi kazanmaya çalışan sahte bir hesap olduğunu düşünüyor. ????

Temmuz ayında açılan ayrıca 22 paylaşım yaptığı görülen hesabın yaklaşık 100 bin takipçiye ulaştığı görülüyor. ????

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.