Twitter Takipçi Arttırma Hilesi Siteleri

Twitter Takipçi Arttırma Hilesi Siteleri

Twitter takipçi arttırma hilesi: Twitter aktörler, takipçiler, şovmenler, markalar ve diğer insanlar tarafından en fazla kullanılan sosyal medya sitelerinden biri. Sosyal medyanın devi olmasının yanı sıra oldukça kullanışlı ve zaman zamanda eğlenceli olabiliyor.

Bir çok fenomen aldığı reklamlarla yaşam standartlarını oldukça geliştirmekte. Durum böyle olunca diğer insanlar fenomen olmak için fazlasıyla çabalıyor. Velhasıl, bu yazımızda sosyal medya sayfalarınızı nasıl büyütürsünüz bunu anlatacağım. Twitter’da kitlenizi büyütmek için 2 farklı yöntem var dilerseniz bunlara hemen geçelim.

1. Adım: Twitter Takibe Takip Yapma

Twitter’da takipçi arttırmak için en fazla kullanılan yöntem, Twitter Kodlarını kullanarak takipçi arttırmak. Takibe takip yapanların takip ettikleri kullanıcıları, takip ederek geri dönüşler sağlayabilirsiniz. Bu yöntem oldukça işlevsel ve artık ünlüler tarafından da kullanılan bir metot. Dilerseniz Twitter Kodları adlı makalemize bakarak nasıl takibe takip yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Twitter Kodları ile bir makale yazmış olduğum için bu konudan daha fazla bahsetmeyeceğim, dilerseniz aşağıdaki makalemi okuyarak nasıl takibe takip yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Hatta diğer kodları da kullanarak daha hızlı bir şekilde hesabınızın kitlesini büyütebilirsiniz.

2. Adım: Twitter Takipçi Kasma Hilesi Siteleri

Bir diğer yaygın olarak kullanılan yöntem ise, Twitter takipçi arttırma / kasma hilesi sitelerini kullanmak. Bu yöntem çok fazla kullanılmıyor, nedeni ise sitelerin API sistemi ile çalışması. Peki ne oluyor bu API? API, hesabınızı bir havuza dahil etmek için kullanılan bir uygulama. Bu uygulama, takipçi arttırma hilesi sitelerinin havuzuna sizi dahil ederek kullanıcıların birbirleri takip etmesini sağlar. Bu uygulamayı kullanmanız hesabınız için zararlı olabilir.

Ancak, takip işlemini yaptıktan sonra şifrenizi değiştirip, uygulamayı kaldırırsanız sizin için bir problem teşkil etmeyecektir. Twitter, izin verilen uygulamaları kaldırmak için; Ayarlar ve gizlilik » Uygulamalar ve cihazlar » Erişimi kaldır yolunu izleyerek izin verilen uygulamalara / API’lere erişimi kesebilirsiniz.

Twitter Takipçi Arttırma / Kasma Hilesi Siteleri:

  1. AddMeFast.com
  2. Twt-takipci.com
  3. Takipciyurdu.com
  4. Twittertakipcisitesi.com
  5. Herkeseakar.com
  6. Freefollowerss.com
  7. Takipcibankasi.net
  8. Danbii.com
YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.