Tuzla’da Hostese Eski Sevgili Dehşeti: Satırla Saldırdı

Tuzla’da kendisiyle aynı sitede oturan erkek arkadaşından ayrılmak isteyen hostes, dehşet dolu günler yaşadı. İddiaya göre eli satırlı eski …

Tuzla’da Hostese Eski Sevgili Dehşeti: Satırla Saldırdı

Tuzla’da kendisiyle aynı sitede oturan erkek arkadaşından ayrılmak isteyen hostes, dehşet dolu günler yaşadı. İddiaya göre eli satırlı eski sevgili etrafa tehditler savurdu ardından hem eski kız arkadaşını hem de onunla görüşen komşularını darbetti.

Tuzla’da korku dolu anlar

Tuzla’da bulunan bir sitede oturan ayrıca bir havayolu şirketinde hosteslik yapan B.S.T (42), kendisiyle aynı sitede oturan Altan A. (47 ) ile sevgili oldu. İddiaya göre B.S.T, bir süre sonra erkek arkadaşının başka bir komşusuna satırla saldırdığına tanık olunca kendisinden ayrılmak istediğini söyledi. Bu duruma sinirlenen Altan A. ise kız arkadaşı B.S.T’yi tehdit etti ayrıca çıkan tartışma sırasında B.S.T’ye şiddet uygulayarak ayak parmağını kırdı. İddiaya göre Altan A. kendisinden ayrılan kız arkadaşına mesajlar atarak ölümle tehdit etmeye başladı.

Satırla kapıya dayandı

B.S.T, yaşadıklarının ardından evine güvenlik kameraları yerleştirdi. Altan A. iddiaya göre 2 köpeği ayrıca engelli 3 kedisiyle birlikte yaşayan hostesin evinin önüne gelerek kapıyı dakikalarca çaldı ayrıca kadını taciz etti. B.S.T odasında korku ile Altan A.’nın gitmesini bekledi. 21 Ağustos günü yaşanan olayda ise B.S.T, akşam saatlerinde kapı komşusu olan N.Y ayrıca eşinin oturduğu eayrıca yemeğe gitti. Gecenin ilerleyen saatlerinde Altan A., 70 yaşındaki annesi Makbule A. ile birlikte N.Y ayrıca eşi E.Y’nin evine geldi. İddiaya göre Altan A. eski kız arkadaşıyla görüşmelerine öfkelenerek N.Y’nin eşi E.Y’yi darbetmeye başladı. Bu sırada Altan A.’nın annesi Makbule A. ise N.Y’ye saldırdı. Etrafa tehditler savuran Altan A. daha sonra evinden aldığı satırla geri döndü ayrıca eski kız arkadaşı B.S.T’ye yumruk attı. Saldırgan ardından elindeki satırla N.Y ayrıca E.Y’nin evinin balkon camını kırdı.

İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Gözaltına alınan Altan A. ifade verdikten sonra savcılık tarafınca serbest bırakıldı. Altan A.’nın serbest bırakılmasına tepki gösteren B.S.T, can güvenliğinin olmadığını söyleyerek yardım istedi.

‘Beni zorla alıkoydu’

Adliye çıkışı konuşan B.S.T, ‘Birisiyle tanıştım aynı sitede oturan. 15-20 gün flört dönemimiz oldu. Adam gayet normal görünüyordu. Fakat 20 gün sonra benim balkonumda yemek yerken yan taraftaki komşumla meğerse bunlar anlaşamıyorlarmış. Adam bir anda gitti evinden satırını aldı ayrıca yan tarafa saldırdı. Ben gerçekten şok oldum inanamadım. O gece de gitti karakolluk oldular şikayetçi oldu komşularım. Böyle bir ilişkiye hazır olmadığımı, böyle bir ilişki istemediğimi anlattığım vakit işin rengi değişti. O anda ‘Sen beni bırakamazsın. Seni kimseye yar etmem, keserim.’ dedi. Bir anda durdum ben hiçbir şey yapamadım çünkü yine benim evimdeydi. Ertesi gün elinde satırla geldi. Beni gerçekten kendi evimde zorla alıkoydu bu adam. Ondan başka kimseyle görüşmemem, ondan başka kimseyle konuşmamam gerektiğini söyledi. Bir sürü tehditler aldım. Telefonumda bir sürü tehdit mesajı var bu adamın’ dedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.