Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

TurkNet İnternet Altyapı Sorgulama Nasıl Yapılır?

Günümüzün olmazsa olmazı haline gelen internet hayatımızın her alanında işlerimizi kolaylaştıran araçlardan birisi. İnterneti kullanmak ayrıca …

TurkNet İnternet Altyapı Sorgulama Nasıl Yapılır?

Günümüzün olmazsa olmazı haline gelen internet hayatımızın her alanında işlerimizi kolaylaştıran araçlardan birisi. İnterneti kullanmak ayrıca yaşadığınız bölgelere gelmesini sağlayan şirketler ise internet altyapıları sayesinde en iyi hızları kullanıcılarını sunmayı amaçlamaktadır. TurkNet tarafınca sağlanan internet hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar ise bulundukları adreslerde TurkNet altyapısının olup olmadığını araştırıyor. Peki, TurkNet internet altyapısı nasıl sorgulanır?

Yeni internet aboneliği alacak olan vatandaşlar bulundukları adreslerde hangi internet sağlayıcılarının olduğunu ayrıca ne kadar hız alabileceklerini merak ediyor.

TurkNet’in sağladığı interneti kullanmak isteyen ayrıca bulundukları bölgelerdeki internet hızlarını öğrenmek için altyapı hız sorgulama işleminin nasıl yapılacağını gelin birlikte inceleyelim.

TurkNet İnternet Altyapı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İlk olarak TurkNet Altyapı Sorgusu adresine tıklayın.

Ardından açıklan sayfadan Adres İle Sorgu veya Telefon İle Sorgu seçeneklerinden birisine tıklayın.

Verilen seçenekleri doğru bir şekilde doldurduktan sonra bulunduğunuz adresteki altyapıyı sorgulayabilir ayrıca ne kadar internet hızı alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

ETİKETLER: İnternet
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.