Türkiye’nin Keyfine En Düşkün Hırsızı: Kombinine Özel Saat ve Kordon Çaldı!

Arnavutköy’de yaşanan bir hırsızlık vakası bu kadarı da olmaz dedirtecek cinsten. Dükkan sahibi yokken içeri giren hırsız önce kombinine uygun ürünleri bulup çaldı ardından dükkan sahibinin cüzdanındaki kartlarla gidip kendine bir güzel alışveriş …

Türkiye’nin Keyfine En Düşkün Hırsızı: Kombinine Özel Saat ve Kordon Çaldı!

Arnavutköy’de yaşanan bir hırsızlık vakası bu kadarı da olmaz dedirtecek cinsten. Dükkan sahibi yokken içeri giren hırsız önce kombinine uygun ürünleri bulup çaldı ardından dükkan sahibinin cüzdanındaki kartlarla gidip kendine bir güzel alışveriş yaptı. Dükkan sahibi o anları, ‘Ben bile dükkanımda bu kadar rahat değilim, geliyor kafasına göre takılıyor‘ diyerek anlattı.

Görünleri şaşkına çeviren hırsızlık olayı, İstanbul Arnavutköy’deki bir telefoncu dükkanında yaşandı.

İş yeri sahibi yokken içeri giren hırsız etrafı kolaçan ettikten sonra kombinine uygun bir şekilde saat ve saat kordonu çaldı.

İş yeri sahibinin hala ortalarda olmadığını fark eden hırsız bu sefer işi bir tık öteye götürdü ve masanın üzerinde duran iş yeri sahibinin cüzdanını da çaldı.

Keyfine oldukça düşkün olan hırsız daha sona cüzdanını içindeki temasız özelliği bulunan kredi kartlarıya sigara alışverişi yaptı.

Hırsızlık mağduru olan işletmeci telefonuna gelen harcama mesajlarıyla soyulduğunu fark ettiğini belirterek şunları anlattı hesap hareketlerini incelediğinde hırsızlığın gerçekleştiğini anladı.

Biz dışarıda arkadaşın aracına kolon bağlıyorduk işten anlıyorum diye güya ben yapıyordum. İş yerinde olmadığımı görünce içeri giriyor şahıs, benim içeride olmadığımı görünce saati cebine atıyor, bir iki tane de kordon beğeniyor kıyafetine göre. Tekrar içeri giriyor, içerisinde kredi kartlarının olduğu cüzdanımı çalıyor. 

Çaldığı cüzdan ile tobacco shoptan, akaryakıt istasyonundan alışveriş yapıyor. Ben banka hesaplarımı kontrol ettim ve alışveriş yaptığı yerlerdeki kamera kayıtlarına baktık. Saat ve cüzdanımı çaldı, temassız özelliği açık 6-7 tane kartım vardı, kimliğim ve ehliyetim de vardır. Kimliğimi ve cüzdanımı getirsin parayı sormayacağım, şikayetçi de olmayacağım ama getirmezse şikayetçi olacağım. Ben kendi dükkanımda bu kadar rahat değilim, geliyor kafasına göre takılıyor.

Kombinine uygun saat ve kordon çalan sonrasında ele geçirdiği kartlarla sigara alışverişi yapan hırsız, güvenlik kamerası tarafından da görüntülendi ⬇️

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.