Türkiye’nin En İyi ve En Ucuz Petshop Alışveriş Siteleri

Türkiye’nin En İyi ve En Ucuz Petshop Alışveriş Siteleri

Türkiye’de dünyada olduğu kadar evcil hayvanlar için ilgi büyük. Hemen hemen herkes hayvanları seviyor, ancak bu herkes evinde evcil hayvanlar besliyor demek değil. Türkiye’de evcil hayvan besleme oranı %6 gibi bir orana sahip. Tabi bir çok insan şarlar el vermediği için besleyemiyor olsa da evcil hayvan besleme oranları yine de düşük diyebiliriz.

Bu içeriğimiz de online olarak, herhangi bir mağazaya gitmeden evcil hayvanlar için pazar yani alışveriş siteleri bulmak oldukça zor bir durumdur. Bu konuyla ilgili bir çok sorun yaşayabilirsiniz, dolayısıyla Türkiye’nin en iyi Petshop sitelerini aramakla uğraşmamanız için size güzel bir liste hazırladık. En iyi ürünü ve en kaliteli hizmeti alabileceğiniz petshop siteleri ile artık petshop ürünleri kapınıza sorunsuz bir şekilde gelecek.

Peki, bu petshop alışveriş siteleri ile sadece kedilerinizin ve köpeklerinizin ihtiyaçları mı kapınıza gelecek? Hayır. Listemizdeki evcil hayvan mağazaları ile kuru mama, yaş mama, tasma, mama kabı, su kabı, kuş yemi, tırmanma kalesi ve kedi – köpek oyuncakları gibi bir çok ürünü sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan petshop alışveriş siteleri listemize hemen geçelim.

1. Petibom.com

Petshop siteleri listemizde güvenle alışveriş yapabileceğiniz hayvan eşyaları satan Petibom.com uygun fiyat ve hızlı gönderimi ile öne çıkmakta. Evcil hayvanlarınızın ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz bir çok ürün bulunmakta, rahatlıkla evden hayvanlarınızın ihtiyaçlarını bu siteden karşılayabilirsiniz.

2. Petyuvasi.com

Kedi, köpek, kuş tavşan, güvercin, balık, sürüngen, tavuk, hamster ve ginepig türü pek çok hayvan dostumuz için çeşitli ürünleri bu sitede bulabiliyorsunuz. 99 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava olduğu gibi sitede zaman zaman düzenlenen kampanyalarda özellikle mamalarda büyük indirimler yapılıyor. Orijinal ürün garantisi ve kredi kartına taksit imkanı da var.

3. Petburada.com

Sürüngen, ginepig, kedi, köpek, kuş, güvercin, hamster, balık ve tavşan için uygun olan ürünleri bu petshop sitesi üzerinden bulabilirsiniz. 119 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava olduğu gibi indirim günlerinde mamalarda büyük paket alımı halinde hediye olarak birkaç kilo daha mama veriliyor.

4. Petzzshop.com

Köpek, kuş, kedi, kemirgen, sürüngen ve akvaryum ürünlerinin bulunduğu sitede İstanbul’da aynı gün elden teslim imkanı bulunuyor. 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava olduğu gibi kapıda ödeme ve kredi kartına taksit avantajı da var. İndirim günleri ve kampanyalı ürünlerde yapılan fırsatlar oldukça cazip olduğundan dolayı ucuz petshop siteleri arasında ilklerde bulunuyor.

5. Petcanlar.com

Kedi, köpek, kemirgen, sürüngen, kuş ve akvaryum ürünlerinin satıldığı bu siteye ilk üyelikte 10 TL indirim uygulanıyor. Oldukça uygun ürünlerin bulunduğu sitede 119 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmıyor. Ayrıca takı ve aksesuar açısından en zengin sitelerden biri.

6. Juenpetmarket.com

Tavşan, ginepug, kedi, köpek, kuş, kaplumbağa, iguana, balık ve hamster gibi hayvanlara ait ürünler bulunan bu siteden yapılacak alışverişlerin çoğunda büyük indirimler uygulanıyor. Promosyon ürünler ve indirim günleri takip edildiğinde orijinal ürünler çok uygun fiyata alınabilir.

7. ilaydapetshop.com

100 TL ve üzerinde kargo ücreti almayan bu site petshop siteleri içerisinde kedi, köpek, kuş ve akvaryum ürünleri sunması ile biliniyor. İndirim günlerinde büyük düşüşlerin yanı sıra promosyon ürünlerde sunuluyor.

8. Kaptanpet.com

Toptan petshop ürünleri almak isteyenler için ideal bir sayfa olan Kaptan Pet kedi, kuş, köpek, tavuk-civciv, kemirgen, balık, güvercin gibi farklı hayvanlara özel seçenekler sunuyor. Ucuz petshop siteleri içerisinde ilklerde yer alabilecek fiyatlandırmaları olan bu sayfadan bol bol stok yapılabiliyor.

9. Petlebi.com

Sadece kedi, köpek ve kuş ürünleri içermesinden dolayı bu hayvan dostlara özel pek çok ürünü bulunduran Petlebi.com adresinden 119 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemeden alışveriş yapabilirsiniz. Orijinal ürün ve kapıda ödemenin yanı sıra hayvan severlerin dahil olduğu topluluklara da ulaşabilirsiniz.

10. Doganpetshop.com

Kemirgen, kedi, köpek ve kuşlara ait ürünler bulunan sayfadan orijinal ürünler bulabilirsiniz. Ayrıca açık mama alabilme gibi bir ayrıcalığı da bulunuyor.

11. Petihtiyac.com

Kemirgen, sürüngen, balık, kuş, kedi ve köpek dostlar için ürünler bulunduran bu sitede indirimli mamalar bulabileceğiniz gibi diğer ihtiyaçları da görüntüleyebilirsiniz. Petshop siteleri içerisinde güvenilir olması ile bilinen bu adreste mama bağışı yapma gibi bir imkan da bulunuyor.

Bu içeriğimiz de petshop siteleri ile köpekleriniz için ihtiyacınız olan her şeyi kapınıza getirecek alışveriş mağazalarından bahsettik. Umarım sizde evcil hayvanlarınızın ihtiyacını herhangi bir sorun yaşamadan bu alışveriş siteleri ile karşılayabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Muaz Yalçın
2018 yılından beri teknoloji içerikli konularda araştırmalar yapıyorum. 4 farklı yazılım dili biliyorum. Boş zamanlarımda grafik tasarımcısı olarak büyük markalara hizmetler veriyorum.
YORUMLAR

  1. Hande Kandemir dedi ki:

    Merhaba ,benim de eklemek istediğim bir site var bu sitelerin arasına bende gayet memnun kaldığım için sizlere de öneriyorum ,mamanette.com gayet güvenilir ve son derece memnun kalacağınız bir site.bende sürekli olarak mama,kum,kedi oyuncağı gibi ve daha fazlası ürünlere bu siteden kolaylıkla ulaşıyorum .