TikTok’taki Müstehcen Yayınıyla Türkiye Gündemini Değiştiren ‘Laz Kızı’ Aylık Kazancını Açıkladı

TikTok’ta ‘Laz Kızı’ olarak bilinen G.D. yaptığı yayınlardan 100 bin lira aylık gelir elde ettiği iddialarını yalanladı. G.D. ifadesinde aylık 20-30 bin lira kazandığını söyledi. Asgari ücret, kara para ve fon dolandırıcılıkları gibi ağır gündemleri …

TikTok’taki Müstehcen Yayınıyla Türkiye Gündemini Değiştiren ‘Laz Kızı’ Aylık Kazancını Açıkladı

TikTok’ta ‘Laz Kızı’ olarak bilinen G.D. yaptığı yayınlardan 100 bin lira aylık gelir elde ettiği iddialarını yalanladı. G.D. ifadesinde aylık 20-30 bin lira kazandığını söyledi.

Asgari ücret, kara para ve fon dolandırıcılıkları gibi ağır gündemleri konuştuğumuz bugünlerde bir TikTok fenomenin ‘memesi’ bir anda haber sitelerinin ilk sırasına yerleşmeyi başarmıştı.

‘Laz Kızı’ adlı kullanıcının göğüs dekoltesi vermeye dayalı yaptığı yayınlardan aylık 100 bin lira kazandığı iddiası sonrası linç başlamış hatta kadın gözaltına alınmıştı.

Laz Kızı olarak bilinen G.D. ifadesinde ise “Evimin kirasını karşılayamadım, mecbur kaldım. Pişmanım, bu şekilde asla bir daha yayın yapmam” ifadelerini kullandı.

G.D. ayrıca aylık 100 bin lira kazandığı iddialarını da yalanladı ve şu ana kadar yayınlardan en fazla 20-30 bin lira gelir elde ettiğini söyledi.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Hadi buyrun yorumlara ⬇️

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.