Teoman ile Vitali Hakko’nun Gülmekten Yerlere Yatıran Anısı: “Tarkan Olarak El Sıkışıp Ayrıldım”

Ünlü sanatçı Teoman, Kafa TV’de konuk olduğu programda yıllar önce ünlü iş insanı Vitali Hakko ile bir Vakko mağazasında karşılaşması ve sonrasında yaşanan ilginç anları anlattı. O anlar izleyenleri kahkahaya boğdu.  Rock yıldızımız Teoman, artık 60 …

Teoman ile Vitali Hakko’nun Gülmekten Yerlere Yatıran Anısı: “Tarkan Olarak El Sıkışıp Ayrıldım”

Ünlü sanatçı Teoman, Kafa TV’de konuk olduğu programda yıllar önce ünlü iş insanı Vitali Hakko ile bir Vakko mağazasında karşılaşması ve sonrasında yaşanan ilginç anları anlattı. O anlar izleyenleri kahkahaya boğdu. 

Rock yıldızımız Teoman, artık 60’larına doğru giderken verdiği röportajlarla da sık sık gündem olmayı başarıyor.

Teoman’ın Vakko markasının kurucusu Vitali Hakko ile şubenin bir mağazasında karşılaşma anısı ise izleyenleri tam kahkahaya boğan cinsten.

Teoman, Candaş Tolga Işık’ın Kafa TV’deki programında o anları ve ünlü iş insanının kendisini nasıl Tarkan sandığını şöyle anlattı ⬇️

“Çok yıllar evvel birgün yine Vakko mağazasına girdim. Alt kata indim öyle boş boş bakıyorum. Sonra birden bire Vitali Hakko’yu gördüm. O da beni gördü şaşırdı tabi birden. Yanında da bir adam var. ‘Aaaa’ dedi. Dedim içimden ‘Demek beni tanıyor.’ Gittim yayına. Ayaküstü hoşbeş sohbete başladık.”

“Sonra yanındaki uzun boylu adama döndü ve “Tanıyor musun?” diye sordu. Adam tanımadığını söyleyince, “Aaaaa, Tarkan” dedi. Ondan sonra adam bana elini uzattı. Ben de “Abi Tarkan değilim Teomanım” demedim. Tarkan olarak el sıkıştım ve ayrıldım.”

İşte Teoman’ın Vitali Hakko tarafından Tarkan zannedildiğini söylediği o anlar ⬇️

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.