TELE 1 Sunucusu Evren Özalkuş Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

TELE 1 Sunucusu Evren Özalkuş Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Evren Özalkuş kimdir? Uzun yıllardır sunuculuk yapan Evren Özalkuş kimdir, merak ediyor musunuz? Sizlere sunuculuk ve spikerlik yapan Evren Özalkuş hakkında çok önemli bilgiler aktaracağım.

Son zamanlarda TELE 1’den ayrılıp ayrılmadığı konusunda merak uyandıran Evren Özalkuş, çok uzun zamandır televizyon ekranlarında. Peki, TELE 1 sunucusu Evren Özalkuş kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Bütün bunların cevaplarını vermek için hazırladığım bu yazıyı hemen okumaya başlayın. İşte bilmeniz gereken bütün detaylar…

TELE 1 Sunucusu Evren Özalkuş Kimdir?

Evren Özalkuş

Öncelikle TELE 1 sunucusu Evren Özalkuş kimdir bundan bahsedelim. Evren Özalkuş üniversite eğitimini Turizm ve Otelcilik Bölümü’nde tamamladı. Televizyon kariyerine başlamadan öne Kuşdili Eğitim Merkezi’nde eğitim almayı tercih etti.

Televizyon kariyerine ise 1992 yılında HBB televizyon kanalında başladı. Ardından Kanal 6, Star, Skyturk, CNN, Bugün TV ve TELE 1 gibi önemli ulusal kanallarda çalıştı. Böylece çok uzun yıllardır televizyon ekranlarında ve işine devam ediyor.

Bunlara ek olarak Dialog İletişim Akademisi’ndeki öğrencilere sunuculuk ve diksiyon dersleri verdi. Bu süreçte yayınladığı bir küfür videosu ile de çok konuşuldu. TELE 1’de aynı zamanda ‘Gün Bitiyor’ programını da sunuyor.

TELE 1 Sunucusu Evren Özalkuş Kaç Yaşında? Nereli?

Evren Özalkuş

Peki, TELE 1 sunucusu Evren Özalkuş kaç yaşında? Merak edilen bir diğer konu da budur. Çünkü televizyon ekranlarında her zaman genç görünmeyi başaran sunucu, yaşını belli etmiyor. Evren Özalkuş 1976 yılında doğdu. Yani 2022 yılı itibariyle 46 yaşındadır. 30 yıllık spikerlik ve sunuculuk geçmişi olan Evren Özalkuş, işini başarılı bir şekilde yaparak adını her zaman duyurmayı başarıyor.

TELE 1 sunucusu Evren Özalkuş kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Bu sorularına cevap vermeye devam ederken şimdi sırada bir diğer soru var. Sunucu Evren Özalkuş İstanbul’da doğmuştur. 3 kardeş olan Evren Özalkuş, İstanbulludur. Çalışmalarına, kariyerine, işine İstanbul’da devam etmeyi tercih etmiştir.

Evet, sizlere Evren Özalkuş hakkında bilinmesi gereken en önemli detayları aktardım. Bunlara ek olarak şunu da belirtmek istiyorum: Evren Özalkuş, sunduğu programı yaparken aynı zamanda haber sunuculuğu da yapmaya devam ediyor.

YAZAR BİLGİSİ
Gülden Metin
Ege Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum. Yaklaşık 3 yıldır SEO uyumlu yazılar yazıyorum. Yazı yazmayı seviyorum...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.