Backlink ve Tanıtım Yazısı Satın Alabileceğiniz En Güvenilir Siteler

Backlink ve Tanıtım Yazısı Satın Alabileceğiniz En Güvenilir Siteler

Backlink satın almak yüksek arama motoru sıralamasına sahip olmak için en etkili yöntemlerden biridir. Ancak backlink satın almak genelde tavsiye edilmez, bunun nedeni doğan gözükmesinin gerekmesi. Yani bir günde alacağınız yüzlerce backlink etkili olmayacaktır hatta sitenizi spama dahi sokabilir. Eğer backlink paketleri yerine tanıtım yazısı satın alıyorsanız çok daha büyük bir etki görürsünüz.

Haftada bir DA-PA değerleri yüksek, Alexa sıralaması düşük sitelerden tanıtım yazısı ile backlink almanızın avantajı hem tanıtım içeriğindeki kelimeleri Google’ın sitenizle özleştirmesi hem de Google’ın sizi doğal veya organik bir backlink kazandığınızı algılaması. Dolayısıyla tanıtım yazısı satın almak oldukça önemli ve etkili bir yöntem.

Tanıtım Yazısı Satın Almak

Bu yazıda, sizlere en etkili sonuçlar doğuracak tanıtım yazısı satın alabileceğiniz sitelerden bahsedeceğim. Öncelikle bu konuda bazı tüyolar vermek istiyorum, mesela tanıtım yazınızı kendinizin hazırlaması, sitenizle özdeşleşen sitelere tanıtım yazısı vermeniz ve tanıtım yazısı satın alacağınız sitenin DA-PA değerlerinin yüksek olması. Bunları uyguladıktan sonra tanıtım yazısının etkisini 2’ye katlayabilirsiniz.

1. Contentcent.com

ContentCent içerik hizmetleri, hazır makale ve tanıtım yazısı konusunda ülkemizdeki lider sitelerden. Sizlerde firmanızın veya projelerinizin Google’da üst sıralarda çıkmasını istiyorsanız Contentcent.com ile rahatlıkla çalışabilirsiniz. Bunun dışında kurumsal site ve blog sitenizin içerik ihtiyaçlarını da uygun maliyetle karşılayabilirsiniz.

2. Hizlibul.com

Hızlıbul web sitesi tanıtım yazısı, internet reklamcılığı ve makale satışı gibi konularda hizmet verenlerin bulunduğu güvenilir bir platform. Tanıtım yazısı satın alacağınız sitelerin değerlerini rahatlıkla satış sayfasında görebilir ve kolaylıkla tanıtım yazısı satın alabilirsiniz. Ayrıca, eğer tanıtım yazısı satmak istiyorsanız da bu siteyi kullanabilirsiniz.

3. Oncelajans.com.tr

Bu işi bilen insanların tercih ettiği en iyi tanıtım yazısı satan sitelerden biriside Öncej Ajans. Eğer onlarca hatta yüzlerce haber sitesi gibi Google News kayıtlı siteden tanıtım yazısı satın almak istiyorsanız sizler de Öncel Ajans ile çalışabilir ve projenizi milyonlarca insana ulaştırabilirsiniz. Tabi bu konuda önemli olan marka görünürlüğünü arttırmak değil Google otoritenizi arttırmak ama her iki türlü de etkili sonuçlar doğuracaktır.

4. Seojen.com

Eğer Seojen ile henüz tanışmadıysanız büyük ihtimalle tanıtım yazısına şimdiye kadar binlerce lira harcamış olmalısınız. En uygun tanıtım yazısı satan sitelerden birisi olan Seojen tanıtım yazılarının yanı sıra birde tanıtımlarınızı sosyal imleme vasıtası ile güçlendiren bir SEO hizmeti veriyor. Her bütçeye ve projeye uygun tanıtım yazıları için sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

5. Makale.net

Makale.net sitesi ile çeşit çeşit tanıtım yazısı satın alabilirsiniz. Oldukça güvenilir ve kaliteli hizmet sunan Makale.net sitesi ile ayrıca makaleler de satın alabilirsiniz. Bu size tanıtım yazısı siparişi vermek istiyorsanız büyük kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca baktığınız zaman Makale.net sitesinin tanıtım yazısı fiyatları da oldukça ucuz.

6. Hadraajans.com

HadraAjans bir çok konuda hizmet veren bir dijital pazarlama markasıdır. Oldukça güvenilir ve bizim gördüğümüz kadarıyla en uygu fiyat garantisi sunuyor. Yüzlerce siteden oluşan bir ağları var. Eğer HadraAjans’a tanıtım yazısı vermek isterseniz 20 siteden oluşan 500 TL’lik paketini satın alarak sitenizi uçuşa geçirebilirsiniz.

7. Seobaz.com

Yükseliş garantisi sunan Seobaz, SEO paketleri ile sitenizi büyük ve kalıcı etki yaratabilir. Genelde tanıtım yazısı satın almak istediğinizde karşınıza paketler çıkacaktır, bu paketler ile hem tanıtım yazısı verip hem de kaliteli backlinklere sahip olabilirsiniz. Fiyatlara gelecek olursak, 10-20 backlink’e sahip olabileceğiniz bir SEO paketinin fiyatı 100 TL civarında.

8. Tanitimyazisi.com.tr

Türkiye’nin en kaliteli sitelerinden tanıtım yazısı satın almak istiyorsanız Tanitimyazisi.com.tr sitesi size istediklerinizi verecek türden. Birde “WhatsApp ile hemen satın al” seçeneğini kullanarak merak ettiğiniz sorulara da anında karşılık bulabilirsiniz. Tanıtım yazısı fiyatları ise oldukça uygun ve F/P açısın en iyilerinden desek yanlış olmaz.

Tanıtım Yazısı Satın Almamanız Gereken Siteler

Tanıtım yazısı satın almak için kullanabileceğiniz sitelerden bahsettik, peki tanıtım yazısını nerelerden satın almamalısınız dilerseniz şimdi birazda nu konudan bahsedelim. Eğer tanıtım yazılarınız silinmesin, alacağınız tanıtım yazıları kaliteli olsun istiyorsanız bu konuya da dikkat etmelisiniz.

1. Backlink.com.tr

Bu site ile daha önceki deneyimlerime dayanarak satıcıların doğru düzgün ödeme almaması, alıcıların ise tanıtım yazılarının silinmesi oldukça mümkün. Zira bir zamanlar küçük meblağların üzerine yattıkları da bir gerçek. Backlink.com.tr bağlantısı ile backlinklerin silindiği şikayetlerini görebilirsiniz.

2. Webmaster Forumları

Webmaster forumları bir çok üyenin yer aldığı ve herhangi bir teminat verilmeyen sitelerdendir. Tanıtım yazısınız silindiğinde bir muhatap bulmanız zor olabiliyor. Hatta bulamıyorsunuz, çünkü tanıtın yazınızı silen kişiyi banlıyorsalar ve iletişime geçip sorunu çözme şansınız da kalmıyor.

3. Sitesi Olmayan Satıcılar

Sitesi olmayan satıcılar yani komisyoncular ile tanıtım yazısı satın almak istediğinizde tanıtım yazısı değerinden çok daha yüksek fiyatlara tanıtım yazısı satın alırsınız. Bu sebepten tanıtım yazısı satın alabileceğiniz siteleri kendi siteleri olan ajanslardan ve güvenilir markalardan derledik.

Tanıtım yazısı satın almak veya tanıtım yazısı satın almamak gereken sitelerden bahsettiğimiz içeriğimizin sonuna geldik. Umarım tanıtım yazısı satın almak isteyen insanlar için faydalı bir içerik olmuştur. Daha fazla bu tarz dijital pazarlama ve internet konuları için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.