Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Taha Duymaz’dan Acı Haber Geldi

Taha Duymaz’dan Acı Haber Geldi

Tüm Türkiye’yi yasa boğan deprem sonrasında pek çok kişi enkaz altında kalarak yaşama veda etti. Hatay’da enkaz altında kalan ve arama kurtarma çalışmaları sonucunda kurtarılmayı bekleyen Taha Duymaz’dan da acı haber geldi.

Kötü Haber Geldi

Sosyal medya platformları için çekmiş olduğu yemek videolarıyla ünlenmiş olan Taha Duymaz, Kahramanmaraş merkezli depremde Hatay’daki evinde enkaz altında kalmıştı. Arama kurtarma ekipleri ise günlerdir Duymaz’a ulaşmaya çalışıyordu. Fakat bugün itibariyle Duymaz’dan acı haber geldi. Ekipler depremden 12 gün sonrasında Duymaz ve kardeşleri Melek ile Umut’u cansız şekilde enkazdan çıkardılar.

CZN Burak olarak bilinen ünlü şef Burak Özdemir de bu durumu şu sözlerle ifade etti: “Arkadaşlar Taha Duymaz ve kardeşleri hakkın rahmetine kavuşmuştur. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Tüm sevenlerine ve ailesine tekrardan baş sağlığı diliyorum”

Duymaz, takipçilerinden gelen bir soru cevap videosunda ise şu sözleri söylemişti: “Ben geleceği görmüyorum bilmiyorum yarına da kadar kalır mıyım bilmiyorum. Ben bu kafadayım az yaşayacağımı düşünüyorum. Geleceğe dair planlar kurmak istemiyorum. Hayal kursaydım aileme bakmaya devam ederdim”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.